Skocz do zawartości

  zywy

   Świeżak

  O zywy

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Gram sobie na serwerze normalnie zabijam dwóch graczy i po jakimś czasie zauważyłem, że mnie wyzywają... bo myśleli, że jestem odpalony myślę, że dostaną bana za obraze.. nicki: RusHerX15 , flyz1 tutaj macie ssa z steam id: LINK reszta ssów z wyzywaniem...: 1 2 3 4 5 Myślę, że szybko ich zbanujecie na przynajmniej 1 dzien..
  2. Nick: zywy Wiek: 18lat. Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem swój serwer BB, opiekuna, ub team a także kilkadziesiąt razy admina na innych serwerach. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8 (7.5) Staż w CS-sie: około 10 lat. Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Ponieważ juz miałem Admina i dalej mam ale chce Pomagać na serwerze żeby długo stał i oczywiście Wyjasniać problemy graczy I jest bardzo mało adminów i w końcu chciałbym pomóc jak umiem. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia, 1h-3h Kontakt: Steam, pv Link do GameTracker'a: Link dopiero gram kilka dni ale jak najszybciej nadrobię godziny.
  3. Nick: zywyLink do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198798120086/Numer gg: 57186276Link do profilu na fb/screen z tablicy: https://www28.zippyshare.com/v/dHJ4cpb6/file.html Nazwiska nie podam.. (rodo) Link do profilu Instagrama/lub screen z informacją: https://www68.zippyshare.com/v/xNFMzyc6/file.html Screen z informacją o dołączeniu do grupy Steam: https://www68.zippyshare.com/v/QO7OUpYa/file.html
  ×