Skocz do zawartości

  Baron1910

  Użytkownik

  O Baron1910

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Baron1910

    odrzucone

   Co do wydzierania to niestety to nie moja wina tylko mikrofonu, ponieważ muszę go przystawiać do ust, inaczej mnie nie będzie słychać, co do wyzywania graczy faktycznie zdarzyło się, ale to gracz zaczynał pierwszy ze mną i czitował, miał nick Jan Paweł II nie wiem czy dostał bana czy nie, ale wiadomo nie będę sobie dawał w kasze dmuchać, źle trochę zrobiłem ale już się to nie powtórzy, jeżeli dostanę administratora to nie będą wyzwiska na innego gracza tylko poleci banicja, tyle z mojej strony.
  2. Imię: KacperNick: Multi-Head.pl BaronWiek: 16 latDoświadczenie na Stanowisku Admin: Moje doświadczenie jest Dobre/Bardzo Dobre, nie oszukujmy się ale w byciu administratorem nie jest nic trudnego, miałem okazje prowadzić jeden serwer z kolegą i ogarniam wszystko, na pewno pokaże się z jak najlepszej strony.Znajomość SM/10: 8/10SteamID: STEAM_0:1:221439804Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/siemanoo/Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Multi-Head.pl Baron/145.239.236.193:27230/ I dodatkowo jeszcze jeden GameTracker ponieważ zmieniłem nick; https://www.gametracker.com/player/Baron/145.239.236.193:27230/Od kiedy grasz na serwerze: Od 05.10.2019 roku. Ile dziennie grasz na serwerze: Na tygodniu po dwie-trzy godziny, w weekendy troszeczkę dłużej.Dlaczego chcesz zostać adminem: Posiadam doświadczenie w byciu administratorem, na serwerze mamy dość średnio adminów i trochę pograją i wychodzą, rozumiem to bo to normalne, ja będę aktywny na serwerze i wydaje mi się że można dać mi szanse bo nie zawiodę nikogo, na serwerze już gram dość sporo i bardzo mi się spodobał i gram tylko na tym serwerze, mimo że nie jestem administratotem staram się utrzymać porządek na serwerze. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam.
  3. Baron1910

    zamknięty

   Nie wiem po co ty tutaj wysyłasz teryfikator adminowski, to nie jest obraza że nie masz skilla weź się zastanów gościu, dla mnie jesteś śmieszny. Kiedyś też obrażał innych graczy, to dlaczego mu nie nadałeś bana od razu? Jeżeli nie masz na nic dowodów to nie powinieneś nikogo banować, bo gracz wtedy się odwoła od bana a ty co napiszesz? Nie masz dowodów? Moim zdaniem nie nadajesz się na Administratora.
  4. Data/czas zdarzenia: 25.10.2019 Godzina 14;05 Nick Admina/Gracza: SaikenGoD Dowód(Ss'y/Demko): https://imgur.com/IGDHkTT Oraz https://imgur.com/rLpHlBx Uzasadnienie: Administrator SaikenGoD zabił z AWP gracza QueenKinG, dany gracz napisał na czacie do administratora że ale fart, nie masz skilla Administrator SaikenGoD nadał banicję graczowi na 10 minut z powodu Obraza Admina/Gracza. Dla mnie to jest śmieszne, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca ze strony administratora, liczę na pozytywne rozpatrzenie skargi, na koniec dodam że Administrator SaikenGoD notorycznie rashuje, nie powinno być tak że on dostaje Admina i ma bany/kicki, z administratora gracze powinni brać przykład, SaikenGoD wczoraj się zbanował za RUSH. Świadkowie: Zbanowany gracz, jego nick to; QueenKinG
  5. Baron1910

    odrzucone

   Tutaj podsyłam screena jak kazałem się zbanować @saiken ponieważ rashuje przed 1;20 i to nie pierwszy raz, notorycznie rashuje. Screen; https://imgur.com/rLpHlBx
  6. Baron1910

    odrzucone

   @saiken Dostałem bana bo byłem na spect a w tym momencie akurat pisałem podanie i miałem zaraz kontynuować grę ale poszedł ban, nie nabijam godzin na spect. Ciebie nie widze za bardzo aktywnego na serwerze więć ty tutaj nie masz zdania tak szczerze mówiąc, a to że mnie nie polubiałeś to nie znaczy że będziesz miał takie podejście do graczy.
  7. Imię: Kacper Nick: Multi-Head.pl Baron Wiek: 16 lat Doświadczenie na Stanowisku Admin: Moje doświadczenie jest Dobre/Bardzo Dobre, nie oszukujmy się ale w byciu administratorem nie jest nic trudnego, miałem okazje prowadzić jeden serwer z kolegą i ogarniam wszystko, na pewno pokaże się z jak najlepszej strony. Znajomość SM/10: 8/10 SteamID: STEAM_0:1:221439804 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/siemanoo/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Multi-Head.pl Baron/145.239.236.193:27230/ I dodatkowo jeszcze jeden GameTracker ponieważ zmieniłem nick; https://www.gametracker.com/player/Baron/145.239.236.193:27230/ Od kiedy grasz na serwerze: Od 05.10.2019 roku. Ile dziennie grasz na serwerze: Na tygodniu po cztery godziny, w weekendy troszeczkę dłużej. Dlaczego chcesz zostać adminem: Posiadam doświadczenie w byciu administratorem, na serwerze mamy dość średnio adminów i trochę pograją i wychodzą, rozumiem to bo to normalne, ja będę aktywny na serwerze i wydaje mi się że można dać mi szanse bo nie zawiodę nikogo, na serwerze już gram dość sporo i bardzo mi się spodobał i gram tylko na tym serwerze, mimo że nie jestem administratotem staram się utrzymać porządek na serwerze. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam. @WaRninG1 "Jako admin masz wyrabiać 7h tygodniowo! Po Twoim GT jakoś tego nie widzę, wybacz na nie. " Nie jestem Administratorem póki co więc nie wymaga mnie teraz taki obowiązek, także proszę o zastanowienie następnym razem jak coś będziesz pisał, to nie jest powód byś dał mi na Nie, takie jest moje zdanie. Nie nabijam godzin na spect, co wy gadacie za głupoty, proszę o jakiegoś screena co to potwierdzi, jeżeli ide AFK to faktycznie ide na spcet ale to trwa nie dłużej niż trzy minuty.
  8. Baron1910

    odrzucone

   Jestem na NIE -konto pod podanie -Twoje podanie nie przekonuje mnie niczym bym Ci dał na TAK. - Nie widzę Cię za często aktywnego na serwerze. -SM dość średnie, moim zdaniem nie masz doświadczenia i nie poradzisz sobie z tą oto funkcją.
  9. Baron1910

    zaakceptowane

   Ja również jestem na Tak +Aktywność +Kulturalny +Doświadczenie +Mutacja/Mikro Tygodniowy okres próbny dałbym mu
  10. Baron1910

    odrzucone

   @WaRninG1 No akurat wtedy obserwowałem jednego z graczy, ponieważ nie grał on za czysto, ale po dłuższej obserwacji uznałem że nie posiada czitów, także daruj sobie to, i na pewno nie drugą mape Jeżeli nie ma admina gracz może iść na specta i nagrać jakieś demko @@EDIT; Tak zgadza się od sprawdzania jest administrator, ale jeżeli gra cheater to lepiej nie psuć sobie rankingu przez taką osobe i iść na specta, nie sądzicie? Poza tym nie siędze długo na spect, jeżeli już wchodzę to ide na momencik zw i po dwóch minutach wracam, jeżeli ide na dłuższe z/w to wychodzę z serwera, i nie nabijam godzin poprzez siedzenie na spcet bo uważaj że jest to bezsensu, wszystkie godziny nabiłem grąc, myśle że gracze serwera potwierdzą to bo widują mnie często na serwerze. @MemesiO weź ty się na prawdę ogarnij, wchodzisz na serwer a akurat wchodziłem na specta, nie zapytałes nic kompletnie czemu siedzę na spect. Wchodzisz na serwer i kicka mi dajesz z miejsca to nie jest normalne wobec drugiego gracza, poszedłem do WC na minutę i za chwilę wróciłem bo nie będę afczyl na sprawnie. I przypomnę Ci jeszcze że masz opcje edytuj a nie nabijasz sobie bezsensownie posty, co do Ciebie parę skarg widziałem i lepiej pilnuj się. Pozdro, liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
  11. Imię: Kacper Nick: Multi-Head.pl Baron Wiek: 16 lat Doświadczenie na Stanowisku Admin: Moje doświadczenie jest Dobre/Bardzo Dobre, nie oszukujmy się ale w byciu administratorem nie jest nic trudnego, miałem okazje prowadzić jeden serwer z kolegą i ogarniam wszystko, na pewno pokaże się z jak najlepszej strony. Znajomość SM/10: 8/10 SteamID; STEAM_0:1:221439804 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/siemanoo/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Multi-Head.pl Baron/145.239.236.193:27230/ (Główny nick, bo zmieniłem) I tutaj jeszcze jeden; https://www.gametracker.com/player/Baron/145.239.236.193:27230/ Od kiedy grasz na serwerze: Od wczoraj, tak wiem nie jest to odpowiedni czas na serwerze, ale aktywny jestem na serwerze, od wczoraj przegrałem 12h Co do 50 godzin przegranych na serwerze to szybko nadrobię Ile dziennie grasz na serwerze: W tygodniu tak ze 3-4h a w weekendy dłużej. Dlaczego chcesz zostać adminem: Tak jak wspomniałem, posiadam doświadczenie w byciu administratorem, na serwerze mamy dość średnio adminów i trochę pograją i wychodzą, rozumiem to bo to normalne, ja będę aktywny na serwerze i wydaje mi się że można dać mi szanse bo nie zawiodę nikogo, fakt na serwerze gram na niedługo, ale bardzo mi się spodobał i gram tylko na tym serwerze, mimo że nie jestem administratotem staram się utrzymać porządek na serwerze @EDIT; @saiken napisz konkretny powód dlaczego jesteś na nie, posty powinny być sęsowne i dobrze uargumentowane, a ty po prostu wszedłeś sobie w podanie pewnie nie przeczytałeś i się wypowiedziałeś, moim zdaniem powinieneś dostać warna za takie zachowanie, powiadasz że cały czas afcze? Gdybyś grał aktywnie to byś widział, gram cały czas a jeżeli już to czasem pójde AFK ale zaraz wracam, gracze zapewne to potwierdzą bo widzą @saiken Normalna osoba tego forum nie zachowuje się tak jak ty, każdego chcesz ud****ć i jeszcze pod moim podaniem dajesz reakcje "HaHa" Administrator serwera nie powinien się tak zachowywać, mam nadzieje ze poniesiesz konsekwencje swojego zachowania, nie mam zamiaru dalej z Tobą dyskutować bo jest to bezsensu, czekam na rozpatrzenie podanie @@EDIT x2; @Memesi0 Tutaj akurat się mylisz, tak zdarzyło mi się chwile AFK ale bez przesady, wiadomo każdy ma swoje potrzeby w życiu codziennym i potrzebuje przynajmniej na chwile odejść od komputera, Ponosi mnie? Nie wydaję mi się, na serwerze jestem Kulturalnym i miłym graczem, ale rozumiem i szanuje twoją wypowiedź, napisałem podanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie, jeżeli nie cóż spróbuje następnym razem. A co do godzin na serwerze, faktycznie za mało ale w podaniu napisałem że godziny szybko nadrobię także nie widzę problemu tutaj z tym. @saikenDlaczego twierdzisz że cały czas na spect siedze i nabijam godziny jak tak nie jest? Mój czas AFK nie jest większy niż 20/30 minut na serwerze, gram tutaj od wczoraj widziałem Cię na serwerze chwile a ty mówisz że na spect siedze i godziny nabijam, zastanów się pare razy za nim coś napiszesz, albo najlepiej w ogóle nie pisz. @EDIT; @WaRninG1 Godziny cały czas próbuje nadrabiać, już mam 17 godzin przegranych na serwerze, nie gram jeszcze tydzień na serwerze ale moja aktywność na serwerze cały czas rośnie W podaniu napisałem że nie mam przegranych 50 godzin, natomiast staram się cały czas wbijać te godziny
  12. Baron1910

    odrzucone

   W sumie każdemu się należy szansa, podanie nie za bardzo przekonujące ale jestem za okresem próbnym. + aktywny +Mikro +Znajomośc regulaminu. +godziny na serwerze @saiken Nie mam pięciu godzin przegranych, a więcej, gram od wczoraj ale to potwierdza moją aktywność na serwerze, tyle z mojej strony.
  13. Ja jestem jak najbardziej na Tak, @joolz ma racje, jest szkoła inni pracują nie mają teraz admini za dużo czasu by się tym zająć, ułatwi to prace adminą oraz innym
  14. Baron1910

   Pogrywam sobie aktualnie na Onyl Mirage, również zapraszam
  15. Baron1910

   Witam, dzisiaj przybyłem na forum fajnie was powitać Mam nadzieje ze będzie się dobrze grało
  ×