Skocz do zawartości

  Haszczuuu

  KazuarS

  2 obserwujących

  O Haszczuuu

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  143 wyświetleń profilu
  1. Haszczuuu

   Czym jest Kazuars Squad? Kazuars Squad to organizacja e-sportowa. Na razie zajmujemy się grą Counter-Strike: Global Offensive lecz mamy w planach dywizje z innych gier typu Valorant. Posiadamy pięć głównych drużyn, które reprezentują nas na różnych turniejach czy meczach oraz trzy drużyny akademii gdzie młodzi zawodnicy uczą się od najmłodszych lat jak stać się profesjonalnym graczem. Rozwój pod okiem trenerów. Własne logo. Turnieje opłacane przez zarząd organizacji. Miłą atmosferę. Wysoki poziom rozgrywki. Zaangażowanych graczy oraz zarząd organizacji. Sponsorów. Wyjazdy na rozgrywki LAN. Bootcampy. Własnego Teamspeaka . Koszulki, czapki, bluzy.
  2. Haszczuuu

   Witam, jeśli chcesz dołączyć do jakiejś dywizji lub stworzyć własną dywizję u nas, napisz podanie, spełni wymagania i zastosuj podany wzór. Podanie napisz w nowym temacie! Wymagania: - Ukończone 16 lat. - Minimum 2,5 tys godziny w Cs Go. - Sprawny mikrofon. - Posiadanie aplikacji: Discord, TeamSpeak3. - Umiejętność pracowania w grupie. - no toxic. wzór: Imię: Nick: Wiek: Ilość godzin: Ranga ( main): Link do steam: E-mail: Pozycja na jakiej grasz ( Team leader, Entry-fragger, Sniper, Support, Lurker ): Dlaczego chcesz do nas dolączyć ( minimum 5 zdań.): Coś o sobie:
  3. Haszczuuu

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  4. Haszczuuu

    zamknięty

   Witaj, rekrutacja cały czas jest otwarta. Jeżeli chcesz spróbować sił w naszej drużynie, napisz podanie pod tym postem, stosując się do podanego poniżej wzoru. Jeżeli nie zastosujesz wzoru, to twoje podanie jest automatycznie odrzucone. Dalszy etap rekrutacji jest przeprowadzony na TeamSpeak'u. WZÓR: Nick: Wiek: Godziny w grze: Aktualna ranga w grze: Pozycja w grze: ( Team leader, Entry-fragger, Sniper, Support, Lurker ) Steam(Link do profilu): E-mail(twój adres e-mail): Czy posiadasz sprawy mikrofon? (TAK/NIE): Dlaczego chcesz dołączyć do nas?: Kilka zdań o sobie(Minium 4 zdania):
  ×