Jump to content

DobryChlopak

Bywalec

About DobryChlopak

 • Rank
  EZ.PS
  Proficient

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2377 profile views
 1. Chyba Sobie Żartujesz. Dałeś mi kolejne PK za to, że użyłem przykładowe słowa nie używając ich w kierunku żadnej osoby. Musisz nauczyć odróżniać "rzeczy" realne od tych "nie realnych". Aimbot jest w świecie nie rzeczywistym występującym w grze i nie może być brany jako przymiotnik tylko jako czasownik. Widać tłumaczenie tobie i twoim kolegom jest daremne bo nie ważne co zrobię kończy się PK. Widocznie RANGA uczyniła cię kimś jak i innych z tego kręgu. Gratulacje. Zabronione jest pisanie w kolorach czerwonym i zielonym, które są przeznaczone dla Administratorów, Opiekunów Sieci, Super Adminów, Super Moderatorów i Moderatorów. Nie ma nigdzie napisane od "odcieniach w regulaminie" tylko czerwonym.
 2. Chciałbym odwołać się do nadania mi pk, który wystąpił w zdaniu cyt "Gościu gra na zwykłym jakimś tam zj3banym aimbocie, który ściągnął pewnie z pierwszego lepszego forum gdzie napisali, że Legit ON i można jechać. " Tutaj podany jest CZASOWNIK, a nie PRZYMIOTNIK ponieważ nie odnoszę się tutaj w zdaniu bezpośrednio do osoby tylko do AIMBOTA, który tak naprawdę w realnym życiu nie istnieje. Czas Przeszły "Zjebanym", nie, On jest Zjebany czy Jesteś "Zjebanym Człowiekiem" <--- w tym momencie widać wulgaryzm. Nie odniosłem się do żadnej osoby w moim zdaniu tylko do określenia "auto namierzenia" w słowie AIMBOT gdzie użyłem formy fleksyjnej "zjebany". Więc nie można uznać tego jako wulgaryzm ponieważ nie odnoszę się tutaj do istoty żywej czy nawet rzeczy.
 3. Sory Mistrzu, że dostałeś Rangę na Forum i poczułeś się kimś. Gratulacje, że w końcu możesz się gdzieś dowartościować i pokazać, że to TY MASZ RACJĘ :-).10 latkom. Demko jest pod skaczący celownik gdzie w HLTV nie powinno być tego widać. Nie komentuj i nie oceniaj jeżeli się nie znasz Najlepszy UBT. Sam dałeś sobie tę nazwę? A dlaczego mam nie kwestionować jeżeli widzę, że cziter dalej gra? Weź się człowieku ogarnij.
 4. i ty jesteś opiekunem UBT? Myślisz, że mając Rangę na Forum jesteś już kimś i się na wszystkim znasz? Widocznie jesteś za głupi żeby zrozumieć pewne rzeczy, które cię przerastają. Byle tępy użytkownik napisze, że CZYSTY, a wy łykacie jak młode pelikany wszystko co napiszą. Tyle są warte wasze rangi. Ruchy Ręką xD. Wystarczy wejsć na youtube i zobaczyć na przykładzie PRo graczy, że nawet takich szejków nie ma z HLTV, ale nie ADMIN MASTER przegonił PRo graczy ze starej sceny i system HLTV BO u niego przeskoki mogą być widoczne bo Jasiu mając 10 latek napisze, że nic tu nie widzi i leci UBz automatu. Przykład Rybsona. Najpierw mówi, że perfidny aimbot, ale potrzebuje więcej, a później po wykładzie tępaków, że czysty. Żenuła.
 5. Nick cheat'era: Master Godzina, data zdarzenia: dzisiaj 11:10 Mapa: de_dust2 Serwer: Multi-Head.pl [ONLY DD2] @1shot1kill.pl Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1802021109-de_dust2.dem.zip STEAM_ID/IP: Wasz Admin Uzasadnienie: Uważam, że mylicie się patrząc na tamte dema i akcje. Chcę wam udowodnić poprzez HLTV gdzie ruchy myszki nie powinny być w ogóle widoczne przy kontrolowaniu recoila, a jego celownik lata na wszystkie strony podczas strzelania. 04:20 - szejki po strzale z AWP. 04:22 - DGL. Celownik Lata przy strzelaniu. 04:28 - To nie jest ruch ręką tylko auto namierzenie. Na HLTV nie powinno być tego widać. 08:40 - Widać trzęsący się celownik. No kURDE nie wiem jak inaczej logicznie można tutaj cokolwiek napisać. Że to ruch ręką? w HLTV? 10:52 - Full auto na HLTV i pięknie widoczny trzęsący się celownik. Nie obraźcie się, no, ale debilami chyba nie jesteście?
 6. Odpowiem do swojego. 10:08 - Wystarczy zwolnić demo do -1/4 i to nie jest (ruch ręką) tylko motanie się celownika od lewej do prawej. Naliczyłem 10x lewo-prawo. Po strzale z AWP bezpośrednio. 12:11 - Tutaj też trzeba zwolnić demo do -1/4 i dokładnie 3 strzał z AK celownik robi kółko i dalej strzelasz do Gościa który stoi na A. Dobra. Rozpiszę Demko Czarnej 0:26 - Tutaj chodzi o to, że w momencie, kiedy gracz Master strzela do Terrorysty nie trafiając go w ogóle, celownik dopiero po strzale namierza na model. Dwa Pierwsze strzały poszły w ścianę, a celownik przeskoczył na model i wrócił do ściany i tak 7x. 01:42 - Tutaj akurat mało co widać bo leci full auto. 03:00 - Starasz się trafić terrorystę który wchodzi do Anarchii. Pierwsza kula z AK leci w ścianę, a celownik szarpię na lewo i wraca w momencie, kiedy terrorysty juz nie ma. Nie trzeba zabijać, żeby było widać oszustwo. Wystarczy spowolnić demko. 04:23 - To samo co na moim demie strzał z AWP i celownik ci lata. 04:25 - widoczne szejki z DGL. ręka ci się trzęsie xD - Ironia. 05:55 - Kolejne szarpanie celownika. 08:52 - Kolejne szejki. Gościu gra na zwykłym jakimś tam zj3banym aimbocie, który ściągnął pewnie z pierwszego lepszego forum gdzie napisali, że Legit ON i można jechać.
 7. Wzór wstawiania SSów Twój nick podczas grania: HiDCiM Godzina, data zdarzenia: 00:05 Mapa: d2 Link do screenów: http://www98.zippyshare.com/v/ezXuQana/file.html Nick admina, który dał bana: grand? STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:39501607
 8. Moim Skromnym zdaniem. Jeden dobry UBT, może zastąpić 10 amatorów z UBT, a których obecnie jest i więcej w szeregach tego forum, którym wydaje się, że potrafią oceniać graczy, którzy oszukują. W przeszłości będąc Adminem Serwera i UBT łamałem nie raz regulamin bez konsultacji z wyższymi oczywiście dla dobra sieci i wszystko było cacy. Zgadzaliście się na to. Mowa o Adminach, których udupiłem. Ludzie byli szczęśliwsi bo grało się lepiej, bez oszustów i ludzi, którzy w "naszym" kręgu udawali naszych "przyjaciół". Nie ważne jak się zachowywał Cziken. Ważne, że robił to dla dobra sieci MH. To jest priorytet dla nas wszystkich. Regulamin jest po to, aby wprowadzać poprawki i godzić się na ewentualne zmiany. Jeżeli coś jest źle, nie powinniście pozbywać się osoby, która wie co robi, tylko postarać się dogadać z nią i ustalić zasady, które będą zadowalające dla obu stron. Multi-Head miało kogoś kto się zna i to bardzo dobrze. Teraz została ekipa remontowa, która udaje adminów UBT. Bez urazy ;p
 9. Również Pozdrawiam. Nie rozumiem o co ci chodzi z Czarnym Kolorkiem w momencie wciskania TAB. W demach to normalne, że u gracza tak pokazuje się tabela, kiedy kogos oglądamy. Tak ubek klatkuje. Wszystko jest na Demie gdybyś je oglądał wiedziałbyś, że mam racje. Nie dołączam dema po to żebyś patrzył na moją grę tylko po to żeby udowodnić, że jesteś miernym adminem i nie zwracasz uwagę na to co powinieneś. Piszesz, że oglądałeś innych graczy. Odpowiedz. Dlaczego Nie zbanowałeś w/w gracza, który gra na aimbocie tylko wyszedłeś z serwera po moim banie i z tego co patrzyłem grałeś jeszcze trochę zanim zmieniła się mapa wraz z oszustem. Steam id itp. masz w konsoli poprzedzającą komendą "amx_ip" nie pamiętam na którym demie. Myślę, że gdybyś myślał ogarnął byś chociażby to, ale to i tak za dużo dla ciebie. Dowód na to, że nie masz racji co do tego co pisałem. Gracz UBEK klatkował co widać na końcu DEMA. Pisząc blacklist.pl itp. Wrzuciliscie mnie na BL'a pisząc, że mam WH i aimassist więc człowieku :-_. Będę się z was śmiał jeszcze długo i nie masz prawa banować mnie za to bo osobiście niczym cię nie obraziłem ;-).
 10. Wzór skargi (data i godzina): 08.03.16 Nick admina/gracza, który zawinił: Mr.Cool Dowody: Demka. Świadkowie: Uzasadnienie: Gram sobie na d2. Nie spamowałem notorycznie, ale pisałem. W momencie, kiedy Cool tak bardzo przyglądał sie mojej grze na serwer wszedł Cziter z AIMBOTEM i WH. W momencie kiedy chciałem to napisać do Mr.Coola wyskoczyła mi wiadomość, że dostałem bana na 5 minut. Nikogo nie obrażałem Ban dotyczy "Ogarnij sie + odpocznij...' <-- przepraszam, ale nie rozumiem dlaczego to ja mam odpocząć jeżeli idzie mi całkiem dobrze. Od momentu dostania bana do kilku akcji nic nie pisałem na @ say tak więc BAN nie jest spowodowany czymś nagłym, po prostu COOL ma chyba jakiś ból, może za to demo które wrzucili na mnie i okazało się ku ich zdziwieniu, że nie maja racji. Tutaj demko, które przedstawia moją grę, co pisałem i kawałek gry oszusta, który no jak się okazuje na demku niżej faktycznie chyba ma tego "aimassista" http://www85.zippyshare.com/v/YaBtq2u2/file.html - A tutaj dołączam dowód, że Cziter po moim Banie, Dalej sobie grał na serwerze, a Mr.Cool który oskarża mnie o czitowanie zignorował moja prośbę o zobaczeniu prawdziwego oszusta, który jak widzimy na poniższym demku gra sobie w najlepsze BO mądry adminek sobie poszedł z uśmiechem na ustach, że dostałem bana :-). Adminek pokazał ile umie ;-). http://www85.zippyshare.com/v/Fxk5bfvY/file.html Adminom tego serwera przydałby się jakiś test na odróżnianie AIMBOTA od normalnej gry i odróżnianiu WH od graczy, którzy po prostu grają dobrze. Nie wrzucam steam id ip gracza. Niehc MR.Cool to zrobi. On wszystko wie.
 11. Twój nick podczas gry: Tom Godzina, data zdarzenia: Mapa: STEAM_ID / IP: Uzasadnienie: http://multi-head.pl/index.php/topic/84543-tom/ Wasze Akcje to kpina. Żadnego WH tutaj nie ma. Polecam Rezygnację ze stanowiska bo się ośmieszacie :-). Z AK cały czas strzelam po 1 i nie ma tutaj żadnego auto namierzania. Rozpisuję do Silverki. 14:59-15:00- Normalna Akcja i nic nadzwyczajnego tutaj nie ma. -B 15:05-15:07- JEstem w CT i biegłem z respa wiedząc wcześniej że tam jest. po za tym słychać jak strzela. -B 15:15-15:17- Wychodzę po prostu na galę i strzelam do Tero kiedy go widzę. Żadnego PReFire nawet tutaj nie widać. -B 15:24-15:25- Nic tutaj nie lata. Widzę tero po wychyleniu i strzelam? HELO? -B 15:27- Kończy mi się AMMO i robię Reload. Po prostu się wycofałem i nic w tym strasznego. Zginąłem, Tyle. Jakbym Uciekał przed nim pewnie odwróciłbym się i pobiegł na galę, a tak nawet reakcji nie zdążyłem zrobić. Mogłem go również słyszeć -B 15:38- Wychodzę i Gość strzela do mnie z Doły. Strzelam seriami po 1 z AK i za to mam dostać bana? Kompletnie nic tutaj nie ma. -B 16:00- Nic tutaj nie skacze strzelam full auto. Gość Dostaje głowę kiedy zaczynam strzelać. -B 16:08- Strzelam Seriami po 1 i nic tutaj nie skacze. Tak wygląda strzelanie po 1 i tyle. Jesteście głąbami. -B 16:30- Normalnie strzelam po 1 z AK i leci bania. Nic tutaj nadzwyczajnego nie ma. -B 16:57- Słychać ich? -B 17:04- Widać, że staram się kontrolować recoila stojąc na blisko i trafiać w głowę. z AK robi się myszkę w Dół. Widocznie o tym nie wiecie. Nic tutaj nie ma. Zabijam go normalnie. -B 17:06- Nie ma żadnego Skanowania. Ginę i tyle. -B 17:21- Żaden Model. Słyszę go stojąc na respie CT wychylam się i dopiero kiedy go widzę strzelam. -B 17:25- Słyszałem ich wszystkich kiedy stałem jeszcze na respie CT. Słychać....Strzeliłem na galę a on wyszedł. Przypadek, że akurat kiedy strzelałem. Żadnego Skanowania nie ma -B. 17:37- Widziałem go jak spojrzałem 1 raz na galę. Żadnego Modelu tutaj nie ma -B 17:53- Strzelam i nawet nikogo nie zabijam i nawet chyba nie trafiam. I też mam mieć tutaj aimbota? -B Wasza rozpiska to totalna Bzdura i głupota. Nie mam żadnych Czitów a wy jesteście zwykłymi cieniasami, którzy nie potrafią oceniać DEM. Wszystkie Akcje które tutaj zostały wymienione nie mają nic wspólnego z oszukiwaniem. Z AK strzelam po 1 i wszystko jest wymierzone. Head lecą bo w nie celuję i nic nie mam sobie do zarzucenia, a o wh tym bardziej nie ma tutaj mowy. Widzę, strzelam, tak jak widać. Żadnych skanów tutaj nie ma.
 12. Twój nick podczas gry: Tom Godzina, data zdarzenia: Mapa: STEAM_ID / IP: 0:1:39501607 Uzasadnienie: http://www49.zippysh...quKLA/file.html http://multi-head.pl/index.php/topic/84497-demko/ No i co ja tutaj mam niby mieć? Bo nie rozumiem, kto wymyśla dodawanie banów za czystą grę. Mam WH czy Aimbota? bo nic nadzwyczajnego na demkach nie widać. Mając VIPA każdy wie, że gra się łatwiej. VIPY tutaj deklasują normalych graczy bo z m4 1 strzał już wystarczy żeby zabić i ładnie wszysto wchodzi. Na tym demku nic nie ma, Gram Czysto. Wszyscy mnie tutaj znają. Gram na DD2 bardzo długo i każdy wie jak gram i na jakim poziomie. Gracze na serwerze DM, CI którzy majką VIP'a wiedzą jak łatwo się GRa. DRACULI się poradźcie bo wiem, że gość ogarnia i główki wchodzą mu też zajebiscie mając VIPA na serwerze. Zobaczcie jak Gra DRACULA na orange map mając VIPA. Z M4 wszystkie kile praktycznie na głowach się kończą. Strzelając celnie celownik przeskakuje jedną główką na drugą... Daję wam przykład graczy który ogarnia mając VIP'a. http://www106.zippyshare.com/v/YeYc8GN0/file.html VIP na serwerze zawsze daje przewagę. Za zabicie Więcej HP itp. itd... Zobaczcie moje Filmiki z Multi-Head ukazujące moja grę. Nie gram w CS'a od Roku. Mam duże doświadczenie i nigdy nie Tolerowałem Oszukiwania. Gram czysto i będę się tego trzymał do końca. http://play.eslgaming.com/player/3717200/ To moje Ulubione ;-)
 13. Źle edytowałem Już poprawione. Nie zorientowałem się. Sorki za spam i mam nadzieję, że teraz się dogadamy
 14. Zbędne są wasze Decyzje które bronią oszustów. Rozumiem, że WASZ KOLEGA patryk JEst tak dla was dobry, że tutaj potrzeba Znafcy od tego... beka
 15. Odświeżam bo chyba zapomnieliście komuś dodać bana. 32:31 - Celownik praktycznie w miejscu przy zabiciu T na głowę. Tak nie wygląda kontrola recoila. +B 42:39 - To samo co wyżej. +B 45:70 - Tutaj widać że gracz nie ma żadnej kontroli recoila. Head leci po prostu bo ma Aima/HL1. +B Wszystkie Zabicia w AK-47 to nic innego jak zwykłe auto namierzanie. Nie rozumiem, że rozczulacie się nad famasem jak tutaj wszystko widać na 1 rzut oka ;-). Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...