Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

Dzierzba

Użytkownik

O Dzierzba

 • Tytuł
  Pijawka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzierzba

   zamknięty

  Ależ proszę bardzo, upomnienie biorę na klatę, ale to chyba w Waszym interesie jest, że ktoś zgłasza taki problem jak brak HLTV. Ja tylko jako gracz chciałem zgłosić czitera, który nagminnie wchodzi pod różnymi nickami, ale po meczu w którym się ładnie odkrył, okazało się że nie ma demek.
 2. Dzierzba

   zamknięty

  Tak, zgadzam się z Tobą. Pogadam sobie sam ze sobą, bo na inną formę czyjejkolwiek aktywności w tym temacie chyba nie ma co liczyć
 3. Dzierzba

   zamknięty

  Ja zauważyłem. To spory problem, o nie?
 4. Dzierzba

   zamknięty

  Czy ktoś w ogóle zauważył że HLTV nie nagrywa demek? https://ehltv.hltv.org.pl/41493 lista pusta...
 5. Dzierzba

  Witam. 1. Kwestia może mało istotna, ale czy czas wyświetlania tabeli końcowej nie jest delikatnie za długi? Chattime trwa około dwudziestu sekund i sprawia to wrażenie jakby serwer się zawiesił. Połowa tego czasu byłaby wystarczająca żeby prześledzić wyniki. Co prawda małe jest tego ryzyko, ale nowy gracz może się po prostu rozłączyć zanim doczeka nowej mapy (sam tak zrobiłem jak pierwszy raz tu zagrałem). 2. Dodanie Ultimate_sound. Nie do każdego moda to pasuje, ale na DM raczej by się fajnie wkomponowało. Można byłoby zmienić progi na komunikaty, albo ustawić ich po prostu mniej, żeby nie było spamu dźwiękami, ale efekt byłby ciekawy. 3. Zmiana w HP za kill, a konkretnie za kill nożem. Może warto byłoby podnieść do +15? Wiem że zabicie nożem i tak ma spory bonus we fragach, ale ryzyko śmierci z nożem w łapie też jest większe, a stracony przez to czas to stracona szansa na fragi. Delikatnie większe leczenie trochę by to rekompensowało. 4. HP za asystę. Nie mówię o dodawaniu fragów, bo to sztuczne podwajanie ich liczby, ale w przypadku kiedy zbijam np. 90hp przeciwnika, a ktoś dobija go jedną pestką, to przynajmniej +do HP byłby wskazany.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...