Jump to content

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

.nivo

Premium

.nivo last won the day on June 9

.nivo had the most liked content!

Premium

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 20 PLN

About .nivo

 • Rank
  Newbie
  Newbie

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

684 profile views
 1. Ciemny blond.
 2. Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 3. Jestem jak najbardziej na TAK Jesteś osobą miłą, uprzejmą, pracowita oraz doświadczoną (ale nie tolerancyjną – blacha ) która zawsze wyciągnie pomocną dłoń do drugiej osoby. Masz pełną kulturkę za co się ceni taki osoby, poświęcasz dużo czasu na forum, jak i na chatboxie – co widać 11k wiadomości?! Wariat. Jestem pewien, że po dostaniu się na stanowisko moderatora ts3 będziesz bardzo dobrze się tam sprawował i nikt nie będzie miał do ciebie zastrzeżeń. Trzymam kciuki, aby się udało i powodzenia.
 4. @Str_00 Proszę o rozpisanie demka masz na to 24h. • 25:00 • - Po co miałby sprawdzać jakąkolwiek pozycję skoro jest to początek rundy, żaden terrorysta nie byłby na tzw. krzesełku bądź kranie, jeżeli byłby na boxach bo odwołujący sie odwrócił od flesha to by umarł? Pobiegł na mida, ryzykował że umrze ale nie umarł. Fakt dziwne to było że idzie na chillku ale po prostu rushował. [ b- ] Runda: b- • 26:00 • - Pierwszy drugi jak i czwarty strzał były legit. [ b- ] - Trzeci strzał był taki meh, gdyż celownik podążał za głową przy oddaniu strzału. [ b+ ] - Piąty strzał był dziwny, ale trzeba brać pod uwagę to że demka są odtwarzane w 32tickrate, akcja mogła wydawać sie obvious a była legit. Flik na głowę strzał i kill. [ b- ] Runda: b- • 28:00 • - Pierwsze zabójstwo legit, oskarżony wykonał flika. [ b- ] - Peek z pałaców i oddanie strzału zanim zobaczył przeciwnika, lecz widać że przy oddanym strzale w tym samym czasie celownik kierował się na przeciwnika po prawej stronie o którym nie wiedział oskarżony co świadczy że akcja była na zasadzie peek strzał i wrócenie na wcześniejszą pozycje. [ b- ] - Drugi kill normalny flik i zabójstwo z noscope. [ b- ] - Trzeci kill, dziwne było to zawahanie się i zmiana broni na usp-s, ale kill normalny. [ b-/b+ ] Runda: b- Po obejrzeniu podanych akcji przez Administratora można wywnioskować iż oskarżony grał normalnie. Użytkownik @Beetween zostaje odbanowany. Życzymy miłej gry.
 5. Stary nick: AidenQ Nowy nick: .nivo Reklamy (5), bądź premium: Premium, nie mam nadanego, ale @LOLSON powiedział, że wkrótce mi nada rangę, dlatego piszę z wyprzedzeniem.
 6. @Str_00 Proszę o rozpisanie demka masz na to 24h.
 7. @Szef Ed Proszę o rozpisanie demka masz na to 24h.
 8. Co: haszysz/zioło Kto: Moja dziewczyna
 9. Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 10. Moją propozycją na dziś będzie usunięcie botów i poprawienie autobalansu gdyż ten słabo działa i nie zawsze wyrównuje teamy.
 11. @Str_00 Na podesłanym przez ciebie demku nie ma opisanych sytuacji, prosiłbym Cię o znalezienie odpowiedniego demka zedytowanie swojej wypowiedzi i umieszczenie go w swoim poście. Uważam że użytkownik @QuaaK1NG nie używał wspomagaczy, jednakże zostawię to do oceny innym osobom z rangą UBTeam ( @ALJZK / @TimingisAll ) Bazuje na akcjach wymienionych przez ciebie w poście wyżej. RUNDY: • "Runda 12" - Fakt nie sprawdził ani ct, ani innych pozycji, lecz nie każdy sprawdza dokładnie każdej pozycji wchodząc na bs'a to nie jest faceit tylko serwer. -b • 22:00 - Gracz cofnął do TV room'a po czym wychylił czekając chwilkę na peek gracza po chwilowym oczekiwaniu zrezygnował i uciekł na tt. -b • 22:30 - Rzeczywiście gracz miał nienaturalny ruch celownikiem przy oddaniu strzału ale mógł to być po prostu szybki flik celownikiem gdyż jak widać użytkownik ma duże sensitivity. ( każdemu może się zdarzyć vacowa akcja ) -/+b Po naradzie z innymi Ubteam'ami stwierdzamy, że odwołujący się miał po prostu dobry dzień. Gracz @QueenKinG otrzymuje UnBana. Życzymy miłej gry!
×
×
 • Create New...