Jump to content

Madziulaa1230

Użytkownik

About Madziulaa1230

 • Rank
  Rookie
  Rookie
 • Birthday July 15

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

134 profile views
 1. Twój nick podczas grania:aLoczek Godzina, data zdarzenia:przed chwila 18:50 04.12.2022 Mapa:cs go nuke Link do screenów:https://www52.zippyshare.com/v/hjb5MLt6/file.html STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:564381957
 2. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze jakiś czas temu był serwer nie wiem czy tu ale na drugiej sieci tych samych właścicieli taki serwer, gdzie miałam nawet admina więc dobrze ten serwer pamiętam. Zamiast JP były skrzynki, ludziom się to podobało bo było dużo zabawy skrzynki można było otwierać lub sprzedawać. Rynek działał dobrze. Klanów co prawda tam nie było ale cos można pomyśleć i je też jakoś ulokować. Teraz i tak są bezużyteczne bo ulepszenie skinów nic nie wnosi, więc tylko są bo są. Co do tych botów może wam wydaję się że fajne są bo jak nie ma graczy można sobie z nimi pograć, ale to trochę błędne myślenie, ponieważ grałam jakiś czas zwłaszcza rano kiedy jest pusty serwer. Te boty kręcą się po mapie, trudno w nie trafić bo się bugują i wiele ludzi się na nie skarży, że zamiast pomagać utrudniają tylko więc jak dla mnie plugin nie potrzebny. Wiele ludzi właśnie z tego powodu wychodzi. Nie pisałabym tej propozycji gdybym nie pytała ludzi na serwerze czy taka zmiana by im przyszkadzała i bardzo dużo ludzi jest na tak i gdyby naprawdę doprowadzić ten serwer żeby wszystko działało byłoby stale na nim więcej osób. Skoro serwery są dla ludzi i po to by przychodzi grać i wspierać sieć a nie by odchodzili na inne sieci to czasem warto posłuchać kogoś kto na danym serwerze gra i chce pomóc, ponieważ nie piszę tego złośliwie ale lubię grać u was na sieci i fajnie by było ogarnąć błędy na serwerze. @VisTeR.' Nie wiem czy mogę oznaczyć. Ale widziałam że już ktoś oznaczał i być może zapomniałeś lub nie miałeś czas, ale co myślisz o takich zmianach????
 3. Chociaż można by było usunąć też ten plugin, który z automatu boty na serwer dodaje. Trochę są jednak uciążliwe bo jak nie ma osób na serwerze i one są to utrudniają grę. Nie da się tego trafić bo to lagi ma. Latają po tej mapie jak opętane.
 4. Hejka wszystkim Przychodzę z pewną propozycją zmian na serwerze. Grywam na nim od pewnego czasu i chciałabym pewnie zostać na dłużej. Nie czytałam wszystkich postów wstecz więc jeśli jakiś temat był już poruszany i został jednak odrzucony to z góry sorki za brak dokładnej wiedzy. 1. Zmiana menu wymian na wymień/daj/sprzedaj. -Nie działa już chyba tak jak widziałam w innym poście. Jest to trochę utrudnieniem kiedy chcemy komuś po prostu dać skina lub sprzedać a działa tylko wymiana "skin za skin". 2. Odblokować rynek. Niestety na chwilę obecną jest niedostępny a można by było czasem sprzedać skina, który jest nam nie potrzebny lub nam się nie podoba.( Nie wszyscy mają taki sam gust) 3. Zmiana Jacpota na skrzynki. -Na serwerze aktualnie można zdobywać skiny losując je poprzez jackpota. Co prawda nie kiedy szanse na zdobycie skina są bardzo małe, ale pomijając to myślę, że całkiem fajną sprawą byłoby zamienić jackpota na skrzynki lub jeśli nie byłoby to duże obciążenie dla serwera zrobić 2 w 1. I już tłumaczę jak z mojej perspektywy mogło by to wyglądać. -Jeśli zamienić jackpota na skrzynki to tak jak klasycznie losowanie, kupowanie i sprzedaż skrzynek i kluczy za StatTracki. Na koniec każdej mapy losowanie jednego z graczy na darmową skrzynkę i 3 graczy z najwyższą liczbą zabójstw "X" ilość "StatTrak" za 1-3 miejsce + 3 miejsce " 1 " klucz, 2 miejsce " 2 " klucze, 1 miejsce " 3 " klucze. Pytanie nasuwa się co z klanami. Możliwości byłoby tu wiele. Można byłoby je usunąć lub jednak je zostawić i waluta dolar służyłaby do ulepszania klanów. Podzielić rozdawanie kwot na pół. Lecz myślę że tą decyzję zostawię administracji byleby za bardzo nie obciążyło serwera. -Jeśli by zostawić Jacpota i dodać skrzynki to wydaje mi się bardziej skomplikowane i mogłoby jednak trochę obciążać serwer ale tu już myślę powinien wypowiedzieć się sam właściciel. A polegałoby to na tym jak w pierwszej wersji tylko można byłoby nie tylko losować skiny w skrzynkach ale dalej w Jackpocie. Byłby dwie waluty na serwerze. Jestem bardziej za tą pierwszą wersją pytanie jak duża ilość graczy chciałaby zrezygnować z Jackpota na rzecz skrzynek. 4. Komendy "timeleft" "thetime" nie działają, lecz często gracze pytają o te komendy. W sumie to byłoby na tyle, mam nadzieję na szczere wypowiedzi w kwestii zmian. Jeśli czegoś zapomniałam lub ktoś ma jakieś pomysły względem dopracowania mojej propozycji proszę pisać.
×
×
 • Create New...