Jump to content

select1

Użytkownik

About select1

 • Rank
  Apprentice
  Apprentice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Okej , rozumiem , co z tego że kill na flashu , i no scopey ? Narysuj sobie kropkę na monitorze i graj , w czym problem. obejrzę do końca i zrobie edit Edit: Skan przez skrzynkę dlatego iż ten gracz non toper się kampi . polecam spojrzeć moje inne dema takie same kile Co w tym ciekawego ?
 2. Twój nick podczas gry: [s]elec[T] Godzina, data zdarzenia: Mapa: de_alexandra STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:662177023 Uzasadnienie: Nie rozumiem , gram normalnie cały czas na serwerze , na tu dostaje bana. poraz kolejny tutaj. chciałbym jakieś dowody/ demko od admina czy coś. Bardzo proszę. http://bans.multi-head.pl/ban_list.php?bid=1724 https://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2301232207-de_alexandra.dem.zip
 3. Nick: [s]elec[T] Wiek: 20 Doświadczenie (w byciu adminem): Oczywiście że jest , prowadziłem serwery pod względem technicznym jak i wychowawczym. jakby zliczyć to dobre 3 lata pod rząd. Byłem opiekunem i Adminem za czasów 500k i woolfiego. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10 Staż w CS-sie: 8/9/10 lat , nie jestem w stanie dokladnie powiedziec. Steam / NonSteam: Steam. Dlaczego Ty: Ponieważ Mam spore doświadczenie w kierowaniu serwerem, jestem bezwzględny. Myślę że przydałaby się pomocna dłoń jeśli chodzi o sprawy serwera. Nawet jeśli chodzi o sprawy techniczne jak i wychowawcze. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie , ale 4/5 h dziennie na spokojnie po pracy , a czasem rano nawet dodatkowo. Kontakt: Forum/DC/Ts3/steam. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/[s]elec[T]/80.72.43.106:27022/ brakuje 5h / ale to do nadrobienia jutro.
 4. Siemka wladłem na pomysł klasy premium . Klasa : Predator (Premium) Bronie: Famas/usp/he Umiejętności : 3 odbicia pocisku ( klasa podstawowa ma 2 - darmowa) , 1/10 z famasa lub 10/15 dmg dodane. i dodatkowy skok Staty: Int : 0 Życie: 10 Wytrzymałość: 20 Kondycja: 25 Staty to do dyskusji/ zmiany jeśli by przeszła. PS; Chciałbym tylko napomnąć o klasie komandos i talib. komandos powinien się głównie zajmować nożem lecz siada z niego 3x bardziej z deagla niz taliba , więc wydaje mi się że może być coś nie tak. Choć mogę się mylić. Chciałbym by ktoś jeszcze to sprawdził , jak grałem to komandos 4/5 razy pod rząd zabija mnie jakby mial 1/1 /2. Lub to po prostu taki fart.
 5. Oczywiście, Polecam również zobaczyć moje podanie na admina ( odrzucone niestety) w którym piszę że w święta planuje kupić NA STEAM>). I chyba czegoś nie rozumiem dostałem bana dziś czy wtedy ? I chodzi o dzisiejszy dzień a nie z przed miesiąca czy kiedyś Edit: @strefalegit Okej , rozumiem i szanuje twoją opinie, lecz nie wywlekaj co było tam do tego co się dzieje teraz , dziś. Dziś dostałem bana na Koncie steam więc prosze o sprawdzenie z dzisiejszego dnia .
 6. Jestem za. Proszę o to by dużo więcej osób zobaczyło te demka (z dziś oczywiśnie bo chodzi o dziś), posiadam steam i dostałem za cheaty. Trochę bez sensu mieć steam i cheatować, byłoby to głupie z mojej strony. Born po prostu jest osobą godną stanowiska oraz sam potrafi grać w ten sposób , nikt nie powiedział że nie mogę grać jak gram , Proszę o wypowiedzenie się wyższych sfer. Pozdrawiam.
 7. Twój nick podczas gry: [s]elec[T] Godzina, data zdarzenia: 28.12.2022r 18.37 Mapa: wiocha winter. STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:662177023 Uzasadnienie: Gram sobie ,i dostaje bana bez ostrzeżenia , nie pierwszy raz , prosze o wyjaśnienie odnośnie tego bana w szybkim tempie. BAN ZA CHEATY co mnie śmieszy. Admin (strefalegit) ten jest nie kompetentny, nadużywa uprawnien co do mojej osoby ponieważ jestem lepszy. Wnoszę o zabranie uprawnień tej osobie. Jak jakaś osoba z wyższych sfer sprawdzi co jest z tym nie tak to, Proszę o jakąś rekompensatę na serwerze z Góry dzieki ( Oczywiśnie jak się okażę że wszystko jest w porządku.)
 8. Twój nick podczas gry: [s]elec[T] Godzina, data zdarzenia: 16.12.2022 - 18:15:42 Choć nie wiem kiedy dostałem tego bana, bo grałem normalnie. Mapa: Nie było mnie na serwerze więc nie wiem co i jak. STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:2000463162 Uzasadnienie: Nie mam pojęcia za co dostałem bana za Cheaty. Grałem sobie normalnie jak zawsze , wyszedłem i patrzę późno wieczorem na forum w podaniu na admina moim że mam bana. Choć nie mam pojęcia skąd on. Nie było mnie w tym czasie na serwerze ani nic. Nie wiem co i jak , i o co chodzi. Proszę o wyjaśnienie mi o co chodzi. Ponieważ na prawde nie mam pojęcia o co chodzi. Z góry dziękuje i Pozdrawiam :3 http://bans.multi-head.pl/ban_list.php?bid=329 ------ to jest ten ban.
 9. Wzór podania: Nick na serwerze: [s]elec[T Wiek: 20 Znajomość AMXX (0/8): 7/8 Doświadczenie: Jeśli chodzi to Admina miałem już raz tutaj jak było 500k lvl cod i 45k , jak był woolfi. Dość sporę , byłem opiekunem dwóch serwerów cod mod i jednoego ZM. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Posiadam , lecz muszę przypomnieć sobie hasło do konta steam , Aktualnie gram na NS ( na święta kupuje bo to grosze bedzie jak nie odzyskam) SID: Link do profilu na STEAM: ---- Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/[s]elec[T]/80.72.40.110:27027/ --- Mało godzin na tym koncie. Ponieważ nowy komputer. Kontakt: Forum, DC , Steam, Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlaczego ja ? Otóż już mówię, jestem osobą sprawiedliwą , miłą i pomocną , Sprawdzam na bieżąco sprawy serwera i nie tylko. Jestem dość pomocny , sam aquax może powiedzieć jako iż zgłosiłem trochę błędów na które wiele osób nie zwracało uwagi. Mam dużę doświadczenie jeśli chodzi o bycie Adminem, Opiekunem i Technikiem serwerów, znam tą starą paczkę która jest wgrana na serwerze. Jednakże dodatkowa pomoc na pewno się przyda, sądzę tak iż nie zawsze są osoby ( admini ) grający w nocy a cheaterów nie brakuje. Mam wiele propozycji , uwag , i róznych spraw co do serwera. Chciałbym popracować nad reklamą i tak dalej. Chciałbym pomóc w wyłapywaniu cheaterów oraz rozbudowie serwera. ! Pozdrawiam PS. Dowód że nie jestem tu nowy: First Seen: Dec 28, 2018 10:35 PM Last Seen: Dec 13, 2022 8:00 PM
 10. Twój nick podczas grania: [s]elec[T] Godzina, data zdarzenia: 13/12/2022r około godziny 17:41 Mapa: dd2 long Link do screenów: https://www93.zippyshare.com/v/AUt8s5EJ/file.html STEAM_ID / IP: NS - STEAM_1:0:2000463162
×
×
 • Create New...