Jump to content

Chap

Premium

Premium

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 20 PLN

About Chap

 • Rank
  Rookie
  Rookie
 • Birthday 03/23/1990

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Ja po prostu uważam, że klasa NINJA jest zbyt słaba jak na to, że znajduję sie w klasach płatnych. Spójrzmy na realia, Żadna ninja nie jest w rankingu nawet w top 50, Dzisiaj w nocy na serwerze korzystając z sytuacji, że było nas 6 w składzie w tym jedna osoba z teamu MULTIHEAD i wszyscy graliśmy sobie ninjami, Wszyscy uznaliśmy, że klasa jest fajna jeżeli chodzi o fakt "pogrania sobie" dla zwały w momencie kiedy komuś nie chce się strzelać, ale klasa grywalna dla jakiegokolwiek carrowania jest tylko w momencie gdy na dwóch mapach może się przykitrać, Pograłem sobie ninja na 80 levelu, nie powiecie mi, że jestem jakimś turbo super słabym graczem, ale prawie każdy mnie zawsze widział. Ninja przy klasach takich jak cybersuit, stalker, kapitan, duch, terminator - którymi miałem przyjemność pograć po prostu wypada bardzo słabo. Obecnie Cybersuit to z niewidzialnością nie dużo mniejszą niż ninja posiada dwie rakiety, podwójny skok z fajną grawitacją. Klasa ninja jest fajnie grywalna w momencie kiedy ma perk na to swoje latanie. Ja wypowiedziałem się o czystych statystykach, ja mówiłem że nie obrażam skunksika i wcale go nie krytykuję, no ale będąc na serwerze dzisiaj przedstawiony jako najlepszy ninja waszym zdaniem, po prostu nie za dużo mógł zdziałać na serwerze. Jego niewidoczność jest taka, że każdy jest w stanie go zauważyć, perki z niewidzialnością się nie kumulują, żadne perki typu AWP, scout, AK na niej nie działa - co znów jest oznaką tego, że ninja na tle innych klas wypada słabo. Dlatego właśnie uważam, że powinno się TĘ klasę poprawić. Ja tak uważam, uważa też tak wiele innych osób, spędzamy na tym serwerze ostatnio po kilka godzin dziennie, siedząc do późnych godzin i grając prawie z każdym, więc jeżeli mówiąc o "nowych twarzach" chodziło ci dzisiaj o granie tymi nijami, to tylko dlatego, że sobie właśnie je testowaliśmy, żeby móc się konkretnie wypowiedzieć. Reasumując zdanie moje (jak i ludzi którzy mieli przyjemność dzisiaj pograć nijami i potestować) uważamy, że tą klasą da się grać i wybierze ją taka osoba, która nie ogarnia odrzutu broni, strzelania i gra bez słuchawek. A nie zapominajmy o tym, że jest to gra przede wszystkim SKILLOWA. Ja uważam, że int zwiększony w zależności od niewidki a zrobić jej delikatny cień nawet jeżeli tak bardzo nie chcecie żeby była mocna, czy słychalność kroków - wiele rzeczy można pomyśleć jak coś w niej zbuffowac a coś ewentualnie znerfić, ale żeby nerfić trzeba najpierw zbuffować, jak będzie za mocna po inteligencji zależnej od niewidki, można wprowadzić nerfa. Chociaż pomyślcie, że ta ninja musi dać wszystko w inta przez co na levelach poniżej 100 jest dużo wolniejsza, to już jest konkretny nerf. Wiadomo, że to wy zdecydujecie co z tym zrobić, ale warto czasami posłuchać graczy, którzy codziennie grają.
 2. No ja uważam, że grając więcej godzin niż 15 na serwerze easy ogarniasz te ninje gdzie stoi itd, nie widziałem mapy gdzie ninja otwierał tabelę, oczywiśćie się nie kłocę tylko piszę co uwazam. Akurat wszedł skunksim, poczekam dwie mapy i dam znać. Minęła pierwsza mapa, skunksik nie mógł tak naprawdę robić za wiele, nie znalazł się w topce, mimo małej ilości graczy, sam przyznał ze klasa nie jest za dobra, sam przyznał że dużo nie mógł zrobić. Względem innych klas premium, moim zdaniem ninja obecnie na tym serwerze jest klasą, która nie powinna znajdować się w premium bo po prostu odstaje. Dla równowagi podam też stan drugiej mapy. Skunskik po połowie mapy ma staty 1:9. Przy statach 1:12 zmienił klasę. To tak w odpowiedzi na argument o skunksiku.
 3. Ja uważam, że ninja jest kompletnie agrywalny, jest mocno widoczny, musi szukać miejsca na mapie gdzie może się przykitrać, ale generalnie jak ktoś gra dłużej niz dwa dni to widzi go bez problemu. Konspirant raczej jest git.
 4. Na wspieranie serwerów multihead.
×
×
 • Create New...