Jump to content

Pos

Bywalec

About Pos

 • Rank
  Mentor
  Mentor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli można się wtrącić, to polecam nie dodawać eldorado. Powyżej 20 graczy robi się ogromny tłok na serwerze poprzez sentry guny, predatory itp, szybkość graczy i miliardy strzałów na sekundę + obciążenie serwera wchodzi w grę i zapewne może być to powodem częstych crashy na tej mapie. Pozdrawiam Pos.
 2. Jak już chcecie coś zmienić odnośnie klas to proponuję pisać propozycje zmian danych klas(opis/umiejętności) jakie wam się nie podobają. W ten sposób może ktoś zareaguje na wasze prośby i zmieni to co wam się nie podoba.
 3. yyyy jest klasa o nazwie Major z ak dla free... Opis:No recoil*, regenracja hp(co 5 sekund 10000hp), 2 skoki Na full int bije:72000*0,19=13680dmg Dodajcie sobie teraz pułki+bezlik+(tytany). Nie każda klasa dla free to assassin, który chyba jest za silny. *No recoil=eliminator rozrzutu
 4. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl.
 5. Specjalnie robiłem takie superED jakie są teraz. Każda ma bronie, które są najbardziej grywalne w cs. Dowódca z Ak, Neo z M4A1 oraz Prosiak z awp i 1/1 z noża. Twoja klasa ma tylko 1/1 z kosy +m4. Od razu Ci powiem że dmg z M4A1 będzie baaardzo mały, bo plugin który dodaje 10k obrażeń każdemu jest wyłączony. Dla mnie ta klasa to Prosiak tylko zamiast awp jest m4a1 bez dodatków. Czekam na wypowiedz innych graczy.
 6. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Uzasadnienie: Zapoznaj się z wymaganiami na admina. Trochę się zmieniły. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl.
 7. Neo 1/3 z M4A1, 4 skoki, 5 rakiet, No-Recoil, regeneracja hp, zwinne palce Prosiak 1/1 z noża(LPM) oraz z AWP, mała widoczność(tylko kosa), zmniejszona grawitacja, kilka skoków Chcesz zrobić jedną klasę z tych dwóch?
 8. Pooglądaj>http://multi-head.pl/topic/13246-jak-wstawi%C4%87-ssy-poradnik-video/
 9. Witam oraz zapraszam na cod serwery.
 10. [align=center]Ogólne zmiany wprowadzone na serwerze. [/align] 1. Nowe klasy 1.1 Darmowe(Normalne) 1.2 Premium 2. Perki 3. VIp. 1. Nowe klasy. Większość klas premium przed zmianą nie działały prawidłowo, ale miały inne umiejętności niż w opisie. Teraz zostało to poprawione u większości klas oraz zostały za stępione nowymi. 1.1 Darmowe(Normalne) Assassin Major Skazaniec Pułkownik Saper Polepszony elektryk Medyk Smierc W planach poprawienie kolejnych klas. 1.2 Premium Od Najlepszych: Neo Prosiak(Polepszona widoczność oraz zmiany co do grawitacji) Dowódca Oficer Morderca Talib Rambo Krasnolud Bond 2. Perki Perki zostały/zostaną dostosowane do coda 500k lvl. Nie które są za słabe(pod cod 100-100lvl), dlatego każdy taki perk został/zostanie systematycznie poprawiany. 3. VIP Zostały stworzone perki, które są tylko i wyłącznie dla posiadaczy vipa*. Niżej jest ich opis: [align=center]Umiejetnosc Mordercy[VIP][/align] [align=center]Dostajesz co 5 sekund HE i masz 1/1 z niego.[/align] [align=center] [/align] [align=center]Magiczny Noz[VIP] Podczas wyjętego noża jesteś nieśmiertelny i nie możesz się ruszać[/align] [align=center] [/align] [align=center]Mistrzowska Medycyna[VIP] Co 3 sekund dostajesz 30000 HP[/align] [align=center] [/align] [align=center]Mroczne Naboje[VIP] Masz 1/4 szans na zadanie przeciwnikowi 5 razy większych obrazen[/align] Jeśli macie jakieś pomysły co do perków/klasa kliknij tutaj *Po zakupie vipa masz również dostęp do perków podanych wyżej. Każdy perkvip jest pod tą samą flagą co vip.
 11. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub [email protected] w celu dopełnienia formalności. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl.
×
×
 • Create New...