Skocz do zawartości

  Kaizen

  Admin ODD2

  O Kaizen

  • Ranga
   Początkujący

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Podpinam się pod resztę. Gra bardzo często, wymagania się zgadzają, no może zbyt mało na mikro słychać. Zbliża się okres wakacyjny, zaczną się urlopy, a więc pomoc się przyda. Jestem na TAK.
  2. Kaizen

    zaakceptowane

   Ja jestem na TAK. Wszystkie wymogi spełnione, doświadczenie w byciu adminem jest, od bardzo dawna gra, zna graczy. Koniec cukrzenia - powodzenia
  3. Nick: KaizenData ( Od kiedy do Kiedy ): od 18.03.2019 do 01.04.2019 Powód: Praca + wakacje Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @~Czarna~ @Kain
  4. Nick: KaizenData ( Od kiedy do Kiedy ): od 01.01.2019 do 14.01.2019 Powód: Choroba + nadmiar pracyOpiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @~Czarna~
  5. Kaizen

    odrzucone

   Podobnie jak reszta nick kojarzę, ale na tym się kończy. Na razie proponuje jak reszta ogarnij mikro, po odzywaj się trochę, daj się poznać i spróbuj za jakiś czas. Na tą chwilę jestem na nie.
  6. Podpinam się pod odpowiedzi pozostałych. Wszystko się zgadza wiek, doświadczenie, godziny. Jestem za okresem próbnym, w tym czasie mikro możesz sobie kupić.
  7. Kaizen

   Jestem za. Doświadczenie jest - dodatkowo w naszej sieci, to już niektórych graczy zna. Pozostałe wymagania spełnione. Małych rączek do pracy nigdy za mało
  8. Czas wymagany na serwerze jest, gdzieś tam mi się zrzucił w oczy Twój nick Jednak nie kojarzę żebyś coś zgłaszał, nie słyszałem Cię również na mikro, a więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na Twój temat. Popieram @mystiq' i również sugeruję abyś jeszcze trochę pograł. Sprawdzimy czy Twój zapał nie minie i lepiej Cię poznamy.
  9. Nick: Kaizen Data: 30.07 do 12.08.2018 Powód: praca + wakacje Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: ~Czarna~
  10. Wszystkie się zgadza, na serwerze widuję Cię często ale czy nadajesz się na admin zweryfikowałbym okresem próbnym. Wydajesz się ogarnięty, ale takich już się tu trochę przewinęło i chciałbym się upewnić za nim przyjmiemy Cię do naszej rodziny
  11. Kaizen

   @SUNN. a my zapraszamy do gry A co do podania to jestem na tak. Ostatnio uszczuplił nam się team i każda pomoc się przyda. @ERJEDEN gra trochę czasu już u nas, jest kultura + zgłoszenia, wszystkie pozostałe warunki spełnione - nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby dać mu szansę.
  12. Podłączam się do powyższego grona. Wszystko się zgadza plus kultura i wszystko z odpowiednim zachowaniem na miejscu. Jestem na TAK. Powodzenia.
  13. Kaizen

   Godziny, to jeszcze nie wszystko. Też jestem na NIE, mam podobne odczucia do Ciebie, co Kain. Radzę popracować nad sobą, grać regularnie, zgłaszać na [email protected] i za jakiś czas spróbować ponownie. Musisz najpierw dać się poznać z dobrej strony, później możemy wrócić do tematu admina.
  14. Kaizen

   Też jestem za na TAK. Wszystkie wymogi się zgadzają plus doświadczenie, a po ostatnim podsumowaniu tygodnia wygląda na to, że pomoc się przyda.
  15. Kurde dużo czasu nie minęło od ostatniego podania. Widać lekką poprawę w Twoim zachowaniu i to jest na plus, ale czy aż tak żeby zasłużyć sobie na admina to nie jestem chyba przekonany Ale tak jak @Kain zachowam pewną nutę neutralności - niech się lud wypowie. Jeśli inni się zgodzą, to dla mnie wchodzi wyłącznie w grę okres próbny.
  ×