Skocz do zawartości
Stingy-S Żywy

Podanie - Żywy[2]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Żywy

 

Wiek: 22 lata

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Kilka dobrych lat temu jak jeszcze grywałem nałogowo w CS'a, obejmowałem stanowisko Administratora na wielu sieciach serwerowych. Niestety ciężko jest mi sobie przypomnieć i nie chciałbym zmyślać, czy czasem wprowadzić kogokolwiek w błąd. Po prostu minęło już tyle czasu, że nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Po dwóch latach powróciłem 2 tygodnie temu do CS'a, ponieważ klasyka zawsze pozostanie w  moim sercu.

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: Wcześniej posiadałem 4 lata inne konto, które sprzedałem i tam przegrałem 2000+ godzin. Nie wliczę do tego setki godzin w kafejkach internetowych za gnojka ze znajomymi, a następnie kontynuowanie rozgrywek na No-Steam. Tak naprawdę styk z Counter-Strike mam od 8 roku życia.

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Jestem osobą konsekwentną, która nie znosi stronniczości i nigdy na niej nie bazowałem. Każdy przeze mnie jest oceniany  tak samo, niezależnie od tego, czy znamy się dłużej, czy też krócej. Jeżeli ktoś łamie zasady, które obowiązują na serwerze/stronie/forum/portalu, to podlega takiej samej karze jak każda inna osoba. Na co dzień jestem bardzo pogodną osobą, z którą można zawsze się dogadać i poprowadzić konwersacje na poziomie. Posiadam dosyć spory staż (zapewne znajdą się tutaj osoby, które mają jeszcze większy), ale zawsze warto spróbować. Kto pyta ten nie błądzi, kto nie ryzykuje ten stoi w miejscu, bądź spada na dno. Powinienem to zrobić na samym początku, ale stwierdziłem, że warto coś o sobie powiedzieć. Aktualnie jestem na kierunku grafiki komputerowej i reklamy. Od 6 lat zajmuje się nagrywaniem muzyki, także mikrofon nie jest mi obcy. Jestem wielkim fanatykiem świata fantastycznego, dosyć sporo czasu spędziłem na rozgrywkach role-play. Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, pochodzę z Wielunia. 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależne jest od grafiku w pracy jaki sobie ustalę, oraz zajęć. Zwykle grywam od 4 do 10 godzin dziennie.

 

Kontakt: Skype: siwyliseklothosu / PW na forum

 

 

Niestety link do GT pokazuje zupełnie nieprawidłowe dane, jeśli chodzi o czas rozgrywki. Za każdym razem jak tylko wchodzę ponownie na serwer, GT na nowo rejestruje czas gry, oraz wynik. Mój jedyny dowód jaki posiadam, to statystyki w grze. Wcześniej rozmawiałem już z Lyubov, oraz Aquaxem i otrzymałem pozwolenie na złożenie podania. Poniżej podaję link, aby każdy mógł sobie na spokojnie sprawdzić.

http://s15.postimg.org/b2uxk7d8b/Untitled_1.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry, ale ja ostatnio mało gram i niezbyt Cie znam, także daje neutrala. Może inni admini coś o tobie napiszą pozytywnego, to wtedy zmienię zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym GT cos jest nie tak faktycznie jakby usuwalo uzytkownika i pokazuje ze pierwszy raz widziany dzisiaj...

 

 

 

Jezeli chodzi o glos tez neutral, choc ostatnio bywam tez rzadziej niestety to wczesniej gdy grywalem wiecej rowniez Cie nie widywalem peszek ze ze wszystkimi adminami sie mijasz i nikogo nie poznales :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałam na ten temat z aquaxem i wybór czy zaakceptujemy twoje podanie należny tylko i wyłącznie do mnie i do Angeli. Nie podoba mi się ta sytuacja z gametrackerm, każdy ma normalnie naliczane wszystko tylko ty masz problem. Nie widuje Cie praktycznie wcale, a gram o rożnych porach (od ostatniego podania widziałam Cię aż raz). Admini Cię nie znają co również jest minusem w tej sytuacji. Ja jestem na nie, reszta należy do Angeli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam żadnego problemu, podałem link do mojego gametrackeru, a nie do jakiegoś mośka, co ma nick pisany z małych liter. Powiem tak, grając tutaj po kilka godzin dziennie, widziałem Cię tak naprawdę dwa razy i to właśnie po złożeniu swojego podania. Admini mnie może nie zauważają, bo ja akurat widuję każdego z nich często, to że nie wydzieram się przez mikrofon jak połowa graczy, rzucając epitetami, to już jest moja sprawa. Zapewne przez to administracja nie zwraca na moją osobę uwagi. Gdybym wchodził tak rzadko jak mówisz, to zapewne nie dobiłbym nawet liczby 500 zabójstw na serwerze  ;)

 

Podaje ostatni raz link do mojego GT, gdzie jakąś chwilę temu wszedłem na serwer - http://www.gametracker.com/player/Zywy/80.72.40.110:27026/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie mam żadnego problemu, podałem link do mojego gametrackeru, a nie do jakiegoś mośka, co ma nick pisany z małych liter. Powiem tak, grając tutaj po kilka godzin dziennie, widziałem Cię tak naprawdę dwa razy i to właśnie po złożeniu swojego podania. Admini mnie może nie zauważają, bo ja akurat widuję każdego z nich często, to że nie wydzieram się przez mikrofon jak połowa graczy, rzucając epitetami, to już jest moja sprawa. Zapewne przez to administracja nie zwraca na moją osobę uwagi. Gdybym wchodził tak rzadko jak mówisz, to zapewne nie dobiłbym nawet liczby 500 zabójstw na serwerze  ;)

 

Podaje ostatni raz link do mojego GT, gdzie jakąś chwilę temu wszedłem na serwer - http://www.gametracker.com/player/Zywy/80.72.40.110:27026/

 

 

 

 

Po 1 GT który podałeś chyba nie istnieje " we could not find the player " :) po 2 pozwolę sobie przytoczyć przykład gracza, któremu gt nie uznaje małej czy dużej literki ( gHoST widnieje jako ghost) . Wybacz ale widziałam Cię ,jak grałeś dokładnie 2 dni temu po jakiejś przerwie. Zgadzałoby się to z podanym kontem przez  @PrzemKo . Nie rozumiem sytuacji ale wrażenie mam takie,że gdy odrzucone zostało podanie po raz 1 zrezygnowałeś z gry , rzadko Cię widywałam, po 2 tygodniach wracasz i znów oczekujesz cudów. Chyba nie na tym to polega,co? Przykro mi ale nie zaakceptuję podania, skoro nikt z graczy nie wypowiedział się na jego temat pozytywnie. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, żale, uwagi zapraszam do wyższych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...