Skocz do zawartości
BaNNeD PLAYER

 odrzucone Zgłoszenie cheatera i unban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BaNNeD
Godzina, data zdarzenia: 16:00 około
Mapa: de_dust2 
STEAM_ID / IP: 188.147.33.206
Uzasadnienie: Dostałem bana za aima a ja nie mam aima. Ani celownik nie najeżdżał na głowę ani nic to za co ban? Gram w csa około 8 lat. Po prostu chamstwo. Nie widzieliście highlights'ów pro playerów albo zwykłych graczy grających na chillku którzy strzelali niezłe banie? Ja początkujący nie jestem więc chyba mam prawo strzelać często w głowę? Może moje wytłumaczenie jest na poziomie 10 latka, ale to nie znaczy, że nie potrafię grać.

A i jeszcze jedno, gracz ICE CUBE ma AUTO BH i nie dostał bana. Skakał sobie tyłem, przyspieszał nawet w ten sposób i ani razu nie zwalił tego. W tym czasie był admin na serwie, więc...?

Edytowane przez BaNNeD PLAYER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja gram 14 , i bardzo Cię proszę możesz mnie nauczyć takiego BH jak 15:33

Strzelać takie głowy jak w 15:51

i na koniec już troszkę Ci chyba ręka latała w 16:40 bo troszkę telepie ten celownik.

co do ICE CUBA - skupiłem sie nad PROSEM na NS więc nie mogę sledzic wszystkich na tym spec , a akurat byłem sam na serwerze.

Żałuję tylko , ze nie zdążyłem nagrać akcji w trupie bo takiego recoila a raczej jego braku dawno nie widziałem :D

banned.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potem jeszcze raz spróbuje pobrać, bo jak pobieram to pisze: Niepowodzenie - błąd sieci | a internet działa

Jak możesz to spróbuj Ty pobrać może to wina strony czy coś

Sprawdzam na internet explorer i wyświetla się takie coś: http://wrzuc.se/i/5c48952ec7d1f

Zależy mi na demku bo jestem ciekaw co tam takiego jest.. 

Edytowane przez BaNNeD PLAYER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13:19 +B

15:33 +B

15:41+B

ładne BH. W celu uzyskania UB zapraszam do zrobienia 100 reklam dla sieci, bądź wykupienia UB za zgodą wyższej administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...