Skocz do zawartości
Squb

 zaakceptowane [UbT] Squb

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Squb ewentualnie ~Dreamer^ na serwerach.


Wiek: 17 lat, czas szybko leci za chwilę 18.


Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:114913097


Ile czasu dziennie spędzasz na forum: To zależy od tego czy sprawdzam demka z serwera. Generalnie od 2h w górę.


Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Raczej tak. Jestem aktywny dosyć sporo od początku grudnia, wcześniejszą aktywność rok temu też miałem. Będzie w sumie około 2,5miech.


Coś o sobie:  Jestem osobą z poczuciem humoru, zapalony sportowiec (w konkretnych dziedzinach sportu). Resztę można znaleźć w temacie z moim przywitaniem ;)


Doświadczenie: Generalnie brak. Chciałbym się sprawdzić czy dam radę. Każdy kiedyś musi się nauczyć. Tak jak wy kiedyś zaczynaliście zabawę z Bansem - tak samo ja chciałbym ją zacząć.


Dlaczego Ty: Jestem osobą, która lubi wszystko wiedzieć. Kontakt na forum jak i na serwerach z członkami ubt podłapałem (większy/mniejszy, ale jest :)). Myślę, że dałem się polubić haha :D. Dodatkowo pełnię funkcję admina. Jak na razie wszystkie co podkreślę bany, jakie dałem były trafne i słuszne. Kary były dobierane co do popełnionego czynu. Pomagam reszcie adminów z serwera #2 ile mam sił. Cheaty oceniam z wielu perspektyw +
skoro już oglądam te demka to chciałbym spróbować swoich sił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...