Skocz do zawartości
Kyou

Admini

Rekomendowane odpowiedzi

upomnienie dla  @MrPrezes oraz +1 dla @kapuczinio @SaSiNeX za

"kolesiówa" się na serwie chyba robi

@MrPrezes czytanie ze zrozumieniem ;)

 

 

Edit. Dobra panie @MrPrezes chyba trza dotłumaczyć. Ty dostajesz upomnienie za brak reakcji, a powinieneś po zgłoszeniu wejść na spect, a oni +1 za tą i poprzednią mapę gdzie obaj przez połowę czasu gadali z ptycho i 0 reakcji z ich strony. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kyou     jeśli mg spytać dlaczego ja mam dostać +1 za coś czego nie słyszałem jak dla mnie to nie logiczne dlaczego mam dostać ostrzeżenie za coś czego nie słyszałem a ponadto podobno oni pisali na chacie więc jak dla mnie tym bardziej nie powinnem dostać... 

@Kyou no tak ale jak dla mnie +1 powinien dostac tylko sasinex dlatego że to on byl w tym ct i to on wszystko słyszał a nie ja... 

Ps. Powiedz adminom @Bonjur i @SaSiNeX żeby sb nie robili z msaya i csaya prywatnego czatu :/

Sry ale msay/csay jest do powiedzenia np cele mapy a nie "idzie ktoś zagrac hide and seek? " jak chcecie takie coś pisać to piszcie ale sb na pw

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, że admin @SaSiNeX miał okres próbny trwający do 28.01 I wyłapał skargę gdzie +1 działa jak młot i admin powinien zostać inaczej ukarany. 

Zwrócę też uwagę, że w dziale leży kolejna skarga. Jako, że opiekun jest na urlopie mógł to przeoczyć więc zostawiam informacyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...