Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SerduszkoPukaWRytmieChaCha
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już nieraz adminem na kilku serwerach, ogólnie sprawowałem się nienagannie, najczęściej stracone przez brak czasu na grę. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 8 lat z drobnymi przerwami
Steam / NonSteam: Steama posiadam, lecz aktualnie gram na ns, z tego względu że posiadam Windows XP i na Steam nie mogę wejść na żaden serwer, a nowy komp już prawie ogarnięty.
Dlaczego Ty: Wróciłem po jakimś czasie na serwer, zauważyłem że czasem brak admina powoduje chaos na serwerze, a co za tym idzie wyzwiska, kampienia notoryczne, cheaterzy, więc chciałbym pomóc ogarnąć serwer i wesprzeć go swoim serduszkiem ❤
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Minimum 2h, zależnie od zmiany w pracy, weekendy dłużej dłużej

Kontakt: GG, Steam, FB

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SerduszkoPukaWRytmieChaCha/80.72.40.110:27020/

Edytowane przez Abivero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak załatwisz steama to od razu Cie biorę. Póki co zamek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...