Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Lomek^^ napisał:

Tak , a co koniuszy i ty do mnie mówiliście , tego juz nie napiszesz/ pokazesz ?????

 

a czy ja zacząłem falę wulgaryzmów? NIE. Ja tylko odpowiadałem GRZECZNIE :) na demkach wszystko jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak Fajnie bylo ? , jeżeli dostane bana A koniuszy nie dostanie za "Jechanie po rodzicach " Albo 2/3 sg obok siebie i brak wykonywania " celi " mapa dust long gdzie regulamin wskazuje ze jest zakaz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Lomek^^ napisał:

tak Fajnie bylo ? , jeżeli dostane bana A koniuszy nie dostanie za "Jechanie po rodzicach " Albo 2/3 sg obok siebie i brak wykonywania " celi " mapa dust long gdzie regulamin wskazuje ze jest zakaz 

 

Tu nawet nie chodzi o te sg, czy cele mapy. Tu chodzi o Ciebie i Twoje wyzwiska. A co do jechania po rodzicach, to Ty też święty nie jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz nie odwracaj kota ogonem bo to wszystko też się liczy i nie bądz taki do przodu bo to wy akurat cala afere zaczeliscie .... koniec tematu nie bd sie teraz z wami sprzeczał dzieci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Lomek^^ napisał:

Teraz nie odwracaj kota ogonem bo to wszystko też się liczy i nie bądz taki do przodu bo to wy akurat cala afere zaczeliscie .... koniec tematu nie bd sie teraz z wami sprzeczał dzieci 

MY ZACZĘLIŚMY?!!?!?!? A kto na początku płakał, że Koniusz gra assasinem i żeby klasę zmienił? XDD Typie weź się ogarnij, bo na razie to Ty zachowujesz się jak dziecko ;) i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


37 minut temu, elo elo 350 napisał:

Ja tylko odpowiadałem GRZECZNIE :) na demkach wszystko jest :P

L 02/15/2019 - 10:23:46: *DEAD* elo elo 350 : no kruwa
L 02/15/2019 - 10:24:16: elo elo 350 : no fu*k XD
L 02/15/2019 - 10:25:20: elo elo 350 : giń kurwo
L 02/15/2019 - 10:25:32: elo elo 350 : ciastek dzbanie

L 02/15/2019 - 10:27:38: elo elo 350 : wykurwiaj stąd

L 02/15/2019 - 11:52:39: elo elo 350 : devil
L 02/15/2019 - 11:52:42: elo elo 350 : płaczew

L 02/15/2019 - 11:44:56: (Counter-Terrorist) elo elo 350 : chodź tego kiurwa gnoka
L 02/15/2019 - 11:44:58: (Counter-Terrorist) elo elo 350 : gnojja*

Po pierwsze to TY zacząłeś i zostajesz dzięki temu zbanowany na 2 godziny dopóki nie wszedłeś na serwer i nie zacząłeś swoich głupich tekstów pisać było wszystko w porządku. 

44 minuty temu, Lomek^^ napisał:

Tak , a co koniuszy i ty do mnie mówiliście , tego juz nie napiszesz/ pokazesz ?????

Przejrze dokładniej logi i reszta też będzie ukarana :) Rozumiem Twoje zachowanie, bo zostałeś sprowokowany tylko pamiętaj żeby nie ulegać tak łatwo emocjom, bana muszę dodać. 30 minut wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...