Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Z góry przepraszam jeśli jest to zły dział na tego typu wiadomość...

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyznanie bana graczowi o nicku "witam"

Jest to osoba, która nagminnie łamie zasady serwera... jest toksyczna i oskarża bez przerwy innych o stosowanie nielegalnego oprogramowania co robi się denerwujące i może wprowadzać innych w błąd... Podmiot ten gra klasą replikant co się też z tym wiąże, blokuje ludzi specjalnie replikami (wiadomo jest opcja odblokuj ale chyba nie o to w niej chodzi by odblokowywac się bez przerwy po zabawie jakiegoś dziecka) co często na serwerze o tak dynamicznej rozgrywce skutkuje śmiercią... Używa też replik do blokowania przejść tak aby jego drużyna nie mogła podążać tą samą drogą co on... sytuacja taka zdarza się bardzo często... niestety gdy administracja wchodzi na serwer, uspokaja się na pokaz lub zwyczajnie ucieka z serwera...

Mam tego dość i nie tylko ja ! Po kilku ostrzezeniach i upomnieniach z mojej strony, które nie podziałały postanowiłem by w końcu to zgłosić... proszę o wyciągniecie konsekwencji za notoryczne łamanie regulaminu, które trwa dobre 3-4 tygodni

BAN.png

Edytowane przez BillyRusso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam tylko, że to jeden ss z tysiecy które mógłbym zrobić...przedchwila doslownie chciałem wstawić drugi ale laptop nie załapał ssa...

 

Do tego teksty dosłownie z przed chwili typu "Co jest kur** jeba**" "Co tam smiecie ulane" itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...