Skocz do zawartości
syjon.

 zamknięty Bugownie kondycji

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: noname

Mapa: Nie wiem 
Serwer: cod 400
Link do demka: https://www108.zippyshare.com/v/i9J6qbPM/file.html
https://www108.zippyshare.com/v/OTWfMnfp/file.html
Steam ID/IP: 890 STEAM_0:1:457135083
Rozpiska:  Koleś może mieć maksymalnie 223 kondycji a biega za szybko. W drugim nagraniu elo elo 350 miał tyle samo kondycji co noname.

1 demo 

od 24:55 do 25:08 

od 25:24 do 25:49

2 demo 

od 14:18 do 14:38

 

Edytowane przez syjon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam. Zapytałem się gracza ile ma kondy, na co ten odpowiedział, że 221. Wbiłem na zeusa 94 lvl dałem tyle samo kondy i nie biegłem tak szybko jak gracz. @syjon. może potwierdzić. Gracz miał 89 poziom, a biegł jak by miał jakiś 250 :) tyle mam do dodania.

Edit1: Po 2 krotnym obejrzeniu demek mogę stwierdzić, że najwięcej widać na demku pod nazwą "cziter"

 

Edytowane przez ULTR4 K1LL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I co to ma być powód zbanowania mnie bo nie potraficie tak samo biegać??? To może następnym razem mnie zbanujecie bo POTRAFIĘ UŻYWAĆ RADARU"UAV", a wy mając też UAV nie potraficie jak ja grać. Rozpisz mnie tylko jakoś sensownie, a jak nie potrafisz to sam wpisz cl_forwardspeed "powyżej 400" i zobacz jak się biega, następnie odpal demko i popatrz na mnie. To że masz "to samo co drugi, ale Ci nie wychodzi" nie oznacza że od razu że dana osoba oszukuje. 

edit: Po za tym co ja się będę tłumaczył skoro wy i tak wszystkowiedzący, wpiszcie sobie komendę i zobaczcie jak się biega. Szkoda że nie ma b2k on przynajmniej miał o tym pojęcie...

Edytowane przez noname 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, noname 400 napisał:

 

 wpiszcie sobie komendę i zobaczcie jak się biega. 

Czyli przyznałeś się, że używałeś komendy a za to także jest ban, perma za to niema, lecz wleciał ban na 2h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...