Skocz do zawartości
BRUNO BALAGANI

 zbanowany WH Blaze

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Blaze
Godzina, data zdarzenia: 18;29
Mapa: fy_pool_day
Serwer: Multi-Head.pl [COD 400]
Link do demka: https://www107.zippyshare.com/v/Fcz6mphA/file.html
STEAM_ID/IP:  185.170.203.249:27005  /  VALVE_2:1:2061129545
Uzasadnienie: 

2;55 - Wie, że przeciwnik tam jest więc po chwili bez zastanowienia zaczyna strzelać
3;08 - celownik równo idzie razem z przeciwnikiem za ścianą bez UAV.
3;15 - Szedł w tamtą stronę przeciwnik rozumiem, widział przed ale jakoś podejrzanie natychmiastowa reakcja po wychyleniu i celownik na glowie.
3;27 - nie widzi nikogo przedtem ale znów podejrzanie za szybka reakcja po wychyleniu odrazu strzela.
3;42 - tak samo
3;59 / 4;00 - celownik podąża za ruchem przeciwnika nawet jak go nie widzi
4;16 - znów podejrzana zbyt szybka reakcja jakby wiedział że tam jest stu procentowo.
4;47/48 - idealna głowa po wyjściu przeciwnika znów wiedział, że tam ktoś zaraz wyjdzie
4;59/5;00 - to samo 
5;19/20 - to samo
5;42 - wymierzony celownik na glowe i pewnie strzelanie wiedzac ze tam jest.
7;51 - strzelał już przed pojawieniem się przeciwnika, pewne info.

Całe demko jest nafaszerowane podobnymi akcjami jeżeli są potrzebne mogę rozpisać więcej, nie gadajcie później, że za mało dowodów bo to są ewidentne dowody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www107.zippyshare.com/v/Fcz6mphA/file.html

2:55  Zauważył przeciwnika -B

3:08 UAV -B

3:15 UAV -B

3:27 To było dziwne +/-B

3:42 nic się nie dzieje.

4:00 Wychylenie z preefire tam gdzie przeciwnik +B

4:15 to co wyżej +B

4:47 Znowu preefire tam gdzie przeciwnik nie widząc go? +B

4:58 To samo +B

4:59 Nie widział drugiego, a zaczął strzelać +B

5:19 Tu akurat widział przeciwnika -B

6:29/30 Strzelał nie wiedząc gdzie przeciwnik +B

7:52 To co wyżej +B

8:19 Celownik za idzie za przeciwnikiem

12:50 to co wyżej +B

Gracz używa WH, ale stara się z tym kryć :)

 

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie chce mi sie ogladac demka, wiec napisze tylko tyle ze grajac na tak malej mapie w tyle osob +majac tajemnice servera, gdzie zabijam ludzi na 2-3 hity dziwne by bylo gdybym nie probowal skanowac albo prefirerowac, jezeli juz to lepsze bylo by demo z jakiejkolwiek innej mapy. a ty bruno jebnij sie w czajnik bo dla ciebie 60% ludzi na serwerze(glownie tych ktorzy cie zabijaja) jest "ODPALONA" a tak off topic to powinienes byc banowany constans za naduzywanie mikro i obrazanie 

elo benc nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Blazee napisał:

nie chce mi sie ogladac demka, wiec napisze tylko tyle ze grajac na tak malej mapie w tyle osob +majac tajemnice servera, gdzie zabijam ludzi na 2-3 hity dziwne by bylo gdybym nie probowal skanowac albo prefirerowac, jezeli juz to lepsze bylo by demo z jakiejkolwiek innej mapy. a ty bruno jebnij sie w czajnik bo dla ciebie 60% ludzi na serwerze(glownie tych ktorzy cie zabijaja) jest "ODPALONA" a tak off topic to powinienes byc banowany constans za naduzywanie mikro i obrazanie 

elo benc nie pozdrawiam

Jakbyś nie zauważył większość mojego gadania to szydera, jeżeli już to idę na forum z demkiem i rozpisuje mam znaleźć inne demka i też rozpisać? Odróżniaj skanowanie i poruszanie celownikiem idealnie kiedy idzie przeciwnik, dałem tylko 1/4 z tej mapy, mogę rozpisać jeszcze jeżeli chcesz się upokorzyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, BRUNO BALAGANI napisał:

Jakbyś nie zauważył większość mojego gadania to szydera, jeżeli już to idę na forum z demkiem i rozpisuje mam znaleźć inne demka i też rozpisać? Odróżniaj skanowanie i poruszanie celownikiem idealnie kiedy idzie przeciwnik, dałem tylko 1/4 z tej mapy, mogę rozpisać jeszcze jeżeli chcesz się upokorzyć :) 

powiedzial bym ze bardziej zaburzenia osobowosci niz szydera, jesli chcesz to smialo rozpisuj.

dales 1/4 z czego wieksza polowa nic nie wnosi, bo jestes typowym placzkiem ktory szuka dziury w calym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, Blazee napisał:

powiedzial bym ze bardziej zaburzenia osobowosci niz szydera, jesli chcesz to smialo rozpisuj.

dales 1/4 z czego wieksza polowa nic nie wnosi, bo jestes typowym placzkiem ktory szuka dziury w calym

Jeżeli się kryjesz z WH to coś wnosi, z resztą ewidentnie widać na tych akcjach nie ma co się rozpisywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, elo elo 350 napisał:

@BRUNO BALAGANI Dałbyś jakieś inne mapy z rozpiskami? Jak tak to jutro je sprawdzę :)

Ale będziemy teraz 2/3/4 mapy sprawdzać? Przecież na tym nagraniu ewidentnie coś jest plus jeszcze dodatkowo trochę z poprzedniego unbana który dostał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BRUNO BALAGANI Wystarczy mi jeszcze 1 dobra mapa i zobaczymy, czy rzeczywiście używane jest WH. Demko z poolday jest dobre, ale potrzebuję jeszcze 1 takiego.

@Blazee Preefire używa się, gdy chcemy się upewnić, czy przeciwnik nie kampi w danym miejscu. Ty używałeś preefire bardzo często i za każdym razem był tam przeciwnik, więc chyba sam wiesz o co mi chodzi. 

 

// @BRUNO BALAGANI jak znajdziesz, to edytuj post i tam napisz rozpiske

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www67.zippyshare.com/v/7zQKdCib/file.html 

Następne demko, mniej ale będe dawał tyle ile wyszukam plus moim zdaniem na tym demku powinno się zakończyć i zbanować :)

22;13/14 - podążanie celownikiem za przeciwnikiem i automatyczne strzelanie.
23;26 - ewidentnie nie widać przeciwnika on strzela idealnie w ciało.
23;58/59 - celownik w dół tak jakby miał informacje ze tam ktoś zmierza i bardzo słabo
widoczny przeciwnik wątpie żeby odrazu idealnie wyczaił jak i gdzie podąża.
24;29/30 - wejście po drabince no i idealnie wyczekuje i wie gdzie ustawć celownik i kto się pojawia?
oczywiście przeciwnik.

 

Z resztą zauważ że jeżeli nie ma w pobliżu przeciwników on gra płynnie i raszuje bez zastanowienia się czy tam ktoś może być, czyli ma informacje kto gdzie się znajduje.

A gdy jest blisko przeciwnik albo jest zza ścianą on wyczekuje moment i celownik już przed jest kierowany na przeciwnika i w stronę którą on podążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...