Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: SirJunor
Godzina, data zdarzenia: 03.05.2019

Mapa: de_dust2_long
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:30071924
Uzasadnienie: Otrzymałem bana za postawienie min na pochylni.

Po 1 : Gram konspirantem więc stawiam pułapki, nie miny.
Po 2 : Miejsce w którym postawiłem pułapkę ( w domyśle admina minę ) od dawien dawna nie zaliczane było jako pochylnia, jak też nigdy nie widziałem by ktoś banował za postawienie tam miny / pułapki na niby pochylni przy dużej skrzyni od wyjścia z respa ct.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomyliłem się, bo nie zobaczyłem, że to pułapki, a Ty grasz konspirantem.

Jeśli te pułapki nie są na pochylni, to ja jestem święty: https://www26.zippyshare.com/v/63vBLVHG/file.html

A i z tego co mi pisałeś nie masz dostępu do forum :) Ban już się skończył, więc możesz grać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@elo elo 350 admin nie ma prawo banować drugiego admina. Bez względu na wszystko.

Stanowicie jeden zespół i macie się trzymać razem. Temat zostawiam otwarty, niech o zakończeniu sprawy decyduje ktoś z wyższej administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze:

ten teren jest bardziej zaliczany pod reklamę 

Po drugie: 

@elo elo 350 dostajesz ostrzeżenie w dziale adminów, za zbanowanie kolegi z drużyny. Jako UBT powinieneś znać regulaminy bardziej, niż jakikolwiek admin  i wiedzieć, że jeżeli admin łamie regulamin to zgłaszasz go do s@ lub wyżej. 

Edit. Po paru rozmowach, wniosek wyszedł taki, że ban został nadany słusznie, i także @SirJuniordostaniesz +1 w dziale adminów, za złamanie regulaminu. Tak jest skonstruowany, że na każdym wzniesienieniu/schyłku nie można dać miny/pułapki. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...