Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Daddy Mayaha
Wiek: 30
Doświadczenie (w byciu adminem): spore.. aczkolwiek na tej serwerowni może być za małe
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: nie mam pojęcia, ale myślę iż sporo
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Bywam na serwerze kiedy nie ma admina.. a wkurza mnie najgorzej chamstwo w ludziach.. to jak odnoszą się do kobiet czy do innych, po prostu mnie od rzuca i od razu uprzedzam iż takich ludzi będę wyrzucał :) Więc bierzcie to pod uwagę. Sam nie jestem zbyt kulturalny ale wobec takich ludzi nie mam szacunku :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od pracy i w którym domu jestem, ale zazwyczaj około 2h dziennie po 18
Kontakt: Steam bądź fejsbuki mogę podać :) 
https://steamcommunity.com/profiles/76561198171139238/

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Daddy Mayaha/80.72.43.106:27027/


Pogodzę się z negatywną opinią bo mam nie aktywne konto na forum.. jednak myślę iż bardziej przyda się aktywność na serwerze niż na forum :) Pozdrowionka i Von zdrówko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja bym mu dał szansę. 

Zbliża się okres wakacyjny więc każda para rąk do pomocy się przyda. Zgłaszał mi nie raz na steam czy na u@, że ktoś lata odpalony czy wyzywa albo strasznie laguje. 

Jest osobą również bezproblemową i można się spokojnie z nim dogadać :D

Poza tymi na + mikro, steam, doświadczenie, wiek także op można mu dać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie.... dobrze, że się do tego przyznajesz, że nie jesteś zbyt kulturalny :D  A u Admina to jest podstawa ;) Przeklinanie, przeklinaniem i tego absolutnie tego się nie czepiamy bo kto z nas tego nie robi ale czasami Twoje odzywki są całkowicie nie na miejscu. My też nie mamy szacunku do osób, które obrażają ale nie okazujemy tego na serwerze w taki sposób jaki robisz to Ty. Ogólnie przez ostatni czas Cię sporo obserwowałam bo czułam, że złożysz podanie i powiem Ci, że za każdym razem byłeś pierwszy w centrum zamieszania. Z jednej strony to dobrze, że tak szybko reagujesz na spiny tyle, że w Twoim przypadku szło to w przeciwnym kierunku bo nie łagodziłeś sytuacji tylko dolewałeś przysłowiowej oliwy do ognia. Nie uspokajałeś od razu tylko wdawałeś się w dyskusje i tym niepotrzebnie jeszcze bardziej podkręcałeś atmosferę. Dopiero wczoraj widziałam, że kogoś tam od razu upomniałeś ale, że tak powiem trochę za późno, tak miałeś robić przed podaniem :D Nad tym zdecydowanie musisz popracować bo do niczego więcej na dzień dzisiejszy nie mamy raczej zastrzeżeń. Zapraszam więc z podaniem za 2 tygodnie i pamiętaj :czarna::D I nie tylko ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...