Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: j00lz`
Wiek: 29
Doświadczenie (w byciu adminem): spore. v@, ubt, moderator roznych sieci, duzych i malych.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 17
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:3941337 
Dlaczego Ty: Mam sporo czasu na bycie online na steam oraz na serwerze. Rozroznie wspomagacz od skilla i pozbywam sie ludzi , ktorzy nie potrafia grac normalnie. Ostatnio admini sa w godzinach wieczornych a ja mam praktcyznie caly dzien. Uwazam ,ze na probe mam wystarczajace doswiadczenie i jestem w stanie wesprzec obecnych adminow w porzadku na serwerze. Forum otwarte 24h na telefonie , a jesli posty wymagane to mysle , ze chodzi o gre na serwerze a nie nabijanie postow. FORUM SLEDZE.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-7h
Kontakt: steam podany powyzej lub mailowo [email protected] , pozniej moge telefon podac na pw 
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/j00lz`/80.72.43.106:27027/

Edytowane przez joolz
Rocznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Minimum 100h przegrane na serwerze;

 

Ja widzę 41, więc nawet nie połowę z wymaganych. Z ostatniego miesiąca widać Cię na serwerze przez 12 dni. 

 

Mimo szczerych chęci moim zdaniem za wcześnie. 

 

 

Edytowane przez PampasowieC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam  ?

Jako, iż jestem bardzo długim graczem tego serwera i od około miesiąca znowu wróciłem na stare (dobre) śmieci.. Także ten przejdę do plusów i minusów..

 

Ja jestem za okresem próbnym bo :

-widać ciebie od jakiegoś czasu, a raczej admin powinien być minimum raz dziennie na serwerze i min. 1h dziennie. Pograj więcej, tzn. Pojawiaj się codziennie a będzie dobrze ;)

+wiek, znajomość itp przemawia za tym i dodatkowo chęci aby pomóc na serwerze w utrzymywaniu porządku ;)

Pozdrawiam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarzę, kojarzę. Tak jak wspomniałeś w swoim podaniu, ja również uważam po przeczytaniu Twoich wypocin, że na próbę się nadajesz, biorąc pod  uwagę Twoje doświadczenie, no i dobry wiek. Najwyżej Ci zabiorą uprawnienia jak się nie sprawdzisz. ? Szansa należy się każdemu, godzin może nie masz tyle ile jest wymagane, ale czy to grzech raz przymknąć na coś oko? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...