Skocz do zawartości
Bonjur

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 05-20-19 17:25
Nick Admina: @MrPrezes
Dowód(Ss'y/Demko):http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190520-1653-de_mirage.dem.zip 32:24 min 
Uzasadnienie: Dostałem muta za puszaczanie piosenki tak mi sie wydaje.Nie zobaczyłem,żę naciskam przycisk do mówienia i dostałem muta bez ostrzeżenia.A ta piosenka w tle to dlatego,że lubie słuchac piosenek podaczas gry
Świadkowie: Nie mam swiadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bonjurnwm o co ci chodzi z tą skargą.. Według regulaminu mogę dać ostrzeżenie przed mutem/banem ale nie muszę więc.. Proszę o zamknięcie skargi a co do muta mogłeś poprosić o um i wyjaśnić sytuację.. 

Edit po 1 nie rób spamu a po 2 nie poprosiłeś o unmuta tylko kazałeś mi go dać.. 

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, MrPrezes napisał:

@Bonjurnwm o co ci chodzi z tą skargą.. Według regulaminu mogę dać ostrzeżenie przed mutem/banem ale nie muszę więc.. Proszę o zamknięcie skargi a co do muta mogłeś poprosić o um i wyjaśnić sytuację.. 

Pisałem Ci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale chłopie nawet nie zobaczyłem,że naciskam przycisk.Jako doswiadczony admin powinines wiedziec,że lepiej powiedziec żebym wyłaczył mikro,a nie muta bez mówienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
2 minuty temu, WaRninG1 napisał:

@Bonjur, admin nie musi dać ostrzeżenia, a jak Ty nie zobaczyłeś, że naciskasz przycisk do mówienia to tylko i wyłącznie twój problem, moim zdaniem skarga nie słuszna.

Nie słuszne jest to,że dostałem perm mute...

I po za tym moim zdaniem admin powinien powiedziec najpierw,a nie mute z du*y

Edytowane przez Bonjur
1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że nie czytałeś regulaminu administratora serwera cs; go wyraznie, jest napisane tam, że admin nie musi dać ostrzeżenia przed mutem, bądz rush'em, byłeś adminem serwera, a nie znasz regulaminu... 

To, że dostałeś perm mute, to mogłeś poprosić(skonsultować) to z adminem, który dał Ci mute.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie jest napisane:

5. Puszczanie muzyki na serwerze: mute/kick (według uznania).

A wiec, admin nie musi upominać gracza o wyłączeniu micra, może automatycznie dać mute/kick.

To czy upomni gracza zależy tylko od jego uznania.

Skarga odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...