Skocz do zawartości
Bonjur

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 05-20-19 17:25
Nick Admina: @MrPrezes
Dowód(Ss'y/Demko):http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190520-1653-de_mirage.dem.zip 32:24 min 
Uzasadnienie: Dostałem muta za puszaczanie piosenki tak mi sie wydaje.Nie zobaczyłem,żę naciskam przycisk do mówienia i dostałem muta bez ostrzeżenia.A ta piosenka w tle to dlatego,że lubie słuchac piosenek podaczas gry
Świadkowie: Nie mam swiadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bonjurnwm o co ci chodzi z tą skargą.. Według regulaminu mogę dać ostrzeżenie przed mutem/banem ale nie muszę więc.. Proszę o zamknięcie skargi a co do muta mogłeś poprosić o um i wyjaśnić sytuację.. 

Edit po 1 nie rób spamu a po 2 nie poprosiłeś o unmuta tylko kazałeś mi go dać.. 

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, MrPrezes napisał:

@Bonjurnwm o co ci chodzi z tą skargą.. Według regulaminu mogę dać ostrzeżenie przed mutem/banem ale nie muszę więc.. Proszę o zamknięcie skargi a co do muta mogłeś poprosić o um i wyjaśnić sytuację.. 

Pisałem Ci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, WaRninG1 napisał:

@Bonjur, admin nie musi dać ostrzeżenia, a jak Ty nie zobaczyłeś, że naciskasz przycisk do mówienia to tylko i wyłącznie twój problem, moim zdaniem skarga nie słuszna.

Nie słuszne jest to,że dostałem perm mute...

I po za tym moim zdaniem admin powinien powiedziec najpierw,a nie mute z du*y

Edytowane przez Bonjur
1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że nie czytałeś regulaminu administratora serwera cs; go wyraznie, jest napisane tam, że admin nie musi dać ostrzeżenia przed mutem, bądz rush'em, byłeś adminem serwera, a nie znasz regulaminu... 

To, że dostałeś perm mute, to mogłeś poprosić(skonsultować) to z adminem, który dał Ci mute.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...