Skocz do zawartości
LuckyLoser

Ktoś coś?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyłączałem kompa to pokazał mi się komunikat o aktualizacji. Mam je wyłączone, a że się pokazała to pewnie coś ważnego więc pobrałem. Następnego dnia odpalam kompa wszystko ok odpalam forum i yt. Z yt jest cisza uznałem, że może jest ściszone podgąśniłem i nic. Postanowiłem odświerzyć stronę i pokazał mi się komunikat, że ta przeglądarka nie obsługuje tej strony. Wchodze w ustawienia pyk pyk i działa (już pisze, że w ostateczności pobrałem przeglądarke jeszcze raz). Odświeżam przeglądarke i normalnie filmik sobie leci ale nadal dzwięku nie ma. Wchodze w sterowniki wszystko jest, otwieram panel sterowania i widzę, że żadnego sprzętu (głośników, słuchawek) nie ma. Próbuje dodać i wywala jakiś tam komunikat więc próbuje z zaawansowanych ustawień dodać i nie wyszukiwuje urządzeń. Usunąłem sterownik, pobrałem nowy zaktualizowałem za pomocą driver boost . Żadnych komunikatów już nie dawał lecz nadal nie mogłem dodać urządzeń, wziąłem od siostry głośnik który się  łączy kablem USB i nawet tego głośnika nie wyszukało. Patrzyłem po necie i tylko znalazłem, żeby przez panel sterowania i dodaj urządzenie.

 

 

Naprawił się 1 sterownik ale nic słuchać się nie da. Podwyższenie poziomu dźwięku z 0 na 1 daje efekt jak z przed problemu na prawie najwyższym poziomie głośności 

Mikrofon też siadł...

 

Dostawca napisał, że nikt nie odebrał przesyłki więc już jest w drodze powrotnej. Napisałem, że żadnej informacji o przesyłce nie dostałem, on odpisał: to bardzo dziwne ale niestety pan musi poczekać tydzień-2 tygodnie bo więcej takich przypadków było, że niby odbiorca nie dostał informacji bla bla bla ebanie i dmuchanie.

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...