Skocz do zawartości
Lurk3r.*

[ODRZUCONE]Ban Lurk3r.*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: LuRk3r.*
Godzina, data zdarzenia:  17:17 31.05.2019
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:63815481
Uzasadnienie: Dostałem bana pt: "Obraza Admin/Gracz", cała akcja wyglądała tak że gość zaczął mnie wyzywać i uzasadniać jakim jest kozakiem mówił że wejdę na rankeda to max 10 fragów nagle 2 chyba jego koleżka ze szkoły po moim pytaniu które brzmiało: "czym jest to 23k?" odpowiedział: "k-kile dzbanie", odpowiedziałem : "Dziena Cwelu" po czym dostałem bana a gość gra dalej hahah

Ja rozumiem można kogoś nie lubić etc, ale gdzie równość na serwerze? hahah Gość ma kolegę admina i sądzi że może wyzywać kogo chce?

Dostalem bana na 30 min, ale pisze tak o :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin ma prawo ci dać bana za obrazę, na którą sam się przyznałeś, więc odwołanie odrzucone. Jeśli składasz skargę na admina, to masz dział https://multi-head.pl/forum/385-skargi-i-problemy. Tam potrzebujesz dowodów na jego winę, weź se ściągnij gotv , zrób ss'y z zdaniami na których admin/gracz cię obrażał i stwórz temat w dziale podanym wyżej. Temat zamykam, bo sam w sobie ban słuszny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...