Skocz do zawartości
Amas

 odrzucone Odwołanie Amas

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: AMAS
Godzina, data zdarzenia: Przed chwilą
Mapa: Only DD2
STEAM_ID / IP: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'kultura'
[AMXBans] Duration: '3 hours'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:18839906'
[AMXBans] Your IP: '31.60.47.87'
[AMXBans] ===============================================
Uzasadnienie:

Witam. Chciałem się odwołać od bana, a przy okazji zgłosić skargę na admina banującego. Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, iż powód bana jest dla mnie kompletnie niezrozumiały, albowiem do graczy na serwerze odnoszę się ZAWSZE z pełnym szacunkiem i kulturą. Mogą to oczywiście potwierdzić osoby przebywające wówczas na serwerze jak i zapiski z HLTV. Druga sprawa - Nawet zakładając, że admin miał rację co do zbanowania mnie - według mnie czas bana jest zdecydowanie zbyt długi. Dodam, że nie było wcześniej żadnych banów uprzedzających, kicków czy też nawet słownego upomnienia skierowanego w moją stronę. Ponadto pragnę zauważyć, iż żaden punkt z regulaminu serwera nie wspomina o zachowaniu podstawowych zasad kultury. Jest zakaz nadmiernego przeklinania, jak i - co oczywiste - obrażania innych graczy, jednakże na temat kultury żadnej informacji znaleźć nie mogę. 

         Mimo wszystko, ban jest dla mnie bezpodstawny i domagam się od Admina banującego o wskazanie mi, w którym miejscu zawiniłem sobie na tyle, że kosztowało mnie to aż 3h zakazu gry na serwerze. Proszę o wskazanie, który z punktów regulaminu został przeze mnie naruszony i wyjaśnień dlaczego długość bana jest taka a nie inna. W przypadku braku SENSOWNEJ i PRECYZYJNEJ odpowiedzi proszę Administrację o wyciągnięcie konsekwencji dla osoby banującej. 

       Od siebie jeszcze chciałbym prosić, aby problem został potraktowany w sposób obiektywny, a nie - jak to jest w zwyczaju większości serwerowni - wyznawana jest zasada "To Admin więc musimy być po jego stronie". Pozdrawiam i liczę na szybkie rozwiązanie kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Amas napisał:

 

Witam. Chciałem się odwołać od bana, a przy okazji zgłosić skargę na admina banującego. Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, iż powód bana jest dla mnie kompletnie niezrozumiały, albowiem do graczy na serwerze odnoszę się ZAWSZE z pełnym szacunkiem i kulturą. Mogą to oczywiście potwierdzić osoby przebywające wówczas na serwerze jak i zapiski z HLTV. Druga sprawa - Nawet zakładając, że admin miał rację co do zbanowania mnie - według mnie czas bana jest zdecydowanie zbyt długi.

Nowy Archiwum WinRARa.rar

Naprawdę ZAWSZE się odnosisz z pełnym szacunkiem i kulturą. Jako iż byłem na serwerze, się wypowiem. Robisz syf na serwerze, głupie prowokacje, no niestety na które nie zdążyłem nagrać dowodu,a  hltv nie nagrywa głosu. Sam kazałem dać ci bana na 3h i tyle ci narazie wystarczy. Za obrazę nie jest przewidziane upomnienie, więc admin nie musi o tym pisać. Ban zostaje. BEZ UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...