Skocz do zawartości

Odwołanie Amas2 - oczekuję wyjaśnienia.


Amas

Rekomendowane odpowiedzi

 

DLACZEGO TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY?! I TO PRZEZ UBT. OD KIEDY MA TAKIE PRAWO ZEBY ZAMYKAĆ TEMATY KTÓRE SĄ JEDNOCZESNIE SKARGĄ ORAZ NIE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE. A TYMBARDZIEJ OD KIEDY MA PRAWO DECYDOWAĆ KOGO I ZA CO ADMIN MA BANOWAĆ?! PONAWIAM TEMAT PONIEWAŻ ŻADNA Z PORUSZONYCH PRZEZE MNIE KWESTII NIE ZOSTAŁA WYJAŚNIONA. A JA TEGO OCZEKUJĘ. JAKO GRACZ SERWEROWNI MAM DO TEGO PRAWO. Nie podoba mi się taka akcja i nie tak to powinno wyglądać. Nie w profesjonalnej sieci serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób syfu także na forum. 

Odwołanie od bana? WYJAŚIONE- BAN SŁUSZNY

Skarga na admina? PODAJ MI KONKRETNE DOWODY NA TO, ŻE ADMIN ŁAMIE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB REGULAMIN.

9 minut temu, Amas napisał:

 A TYMBARDZIEJ OD KIEDY MA PRAWO DECYDOWAĆ KOGO I ZA CO ADMIN MA BANOWAĆ?! 

A co to ma do rzeczy? Nie tylko ja chciałem ci dać bana, lecz również inni admini, a także opiekun . Ja powiedziałem, że ma być ban na 3h za ten syf na serwerze co robisz. I co w związku z tym? Może nawet  dłuższego byś dostał, gdybym się nie odzywał. Nie rób z siebie takiej ofiary już, a nie będziesz dostawał takich, oraz dłuższych banów. A za te kłamstwa na forum, MOGĘ ci dołożyć bana do hmm, 24h starczy?. ZAMYKAM, a ban zostaje jaki jest. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...