Skocz do zawartości
Amas

 zamknięty Odwołanie amas v3

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku nie zamykaj tematu jak nie jest dokończony.

Co do odwołania do bana - wyjaśnione nie jest. Wyjaśnione będzie jak admin mi uzasadni za co mnie zbanował. Bo regulaminu nie złamałem a tylko za to można dostać bana. Zachęcam do ponownego przeczytania tematu pierwszego. 

Co do skargi na Admina: Dowodem na to, że admin łamie regulamin jest to, że bezpodstawnie mnie zbanował. Nie było powodu do banowania mnie, o czym wspominam akapit wyżej.

 

Nie interesuje mnie że "nie tylko ty chciałeś mi dać bana" czy inni admini. Interesuje mnie natomiast to, że zostałem przez któregoś z nich zbanowany i tę kwestię poruszamy. Także mam gdzieś to, że MOŻE bym dostał dłuższego, gdybyś się nie odzywał. A MOŻE w ogóle bym nie dostał bo Ci co mają admina znaja regulamin. W przeciwieństwie do Ciebie, skoro uważasz ze ban mi się należy. Sugerujesz, że kłamię - ja oczekuję abyś wskazał w którym miejscu. 

A syf na forum robisz Ty kolego. Zamykajac niedokończone tematy. Daj się wypowiedzieć innym - tym, od których oczekuję odpowiedzi. Bo to nie Ty jesteś poruszany w pierwotnym temacie założonym przeze mnie. Masz się nijak do mojego odwołania. Jak będziesz sobie sam według własnego upodobania zamykał każdy temat, który nie jest dokończony to będziemy sobie odpowiadać nie w postach, a w nowych tematach. I wtedy robi się "syf". Tyle ode mnie. I proszę abyś więcej się nie udzielał w tych tematach bo nie jesteś głównym podmiotem i nic do nich nie wnosisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś dowody na swoją winę W PIERWSZYM ODWOŁANIU, więc po co drążysz ten temat? Nie czytałeś co potrzebujesz na skargę? Dowód na winę admina, aktualnie piszesz tylko odwołanie od bana, KTÓRY JEST SŁUSZNY. Dowody na twoją winę są gdzie obrazałeś innych graczy, ban NADAL ZOSTAJE. Kolejne tematy idą w kosz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...