Skocz do zawartości
Czarodziej94

 odrzucone Podanie Czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Czarodziej
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem własną sieć przez kilka lat, ogarniałem 8 serwerów oraz całe prawie całe forum.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 , po kilku dniach 10 pare rzeczy pewnie zapomniałem
Staż w CS-sie: Gram w tą gre od 13 roku życia później były przerwy 
Steam / NonSteam: steam , https://steamcommunity.com/profiles/76561198011851884
Dlaczego Ty: 

Posiadałem własną sieć dokładna nazwa cs-bia.eu, bycie adminem nie sprawia mi radości ani władzy. Miałem trochę przerwy w grze

Teraz mam znowu czas na granie, często admina brak a lata sobie jakiś aim i z 20 osob jest 3. Krótko mówiąc adminów jest potrzeba na ten serwer.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tego dokładnie nie jestem w stanie określić. Gram gdy mam wolne. raz 4 godziny raz godzine a raz cały dzień
Kontakt: Forum, steam , znajdziecie mnie pod nickiem Czarodziej94 
Link do GameTracker'a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to 1 raz widzę Twój nick i jeśli rzeczywiście grasz pod nickiem Czarodziej to faktycznie mogłam Cię nie zauważyć na serwerze ponieważ patrząc po GT ( miałeś własną sieć i nie wstawiłeś linku do GT, pewnie nie wiesz gdzie jest, co?) w ciągu ostatniego miesiąca byłeś RAZ na serwerze. Często admina brak a przez aima z 20 osób robią się 3? Pierwsze słyszę. A może pomyliłeś serwer i nie tu miało być podanie? Linku do Twojego GT celowo nie wklejam, chcę żebyś mi go wysłał sam (PROSZĘ TU KOLEGI ABSOLUTNIE NIE WYRĘCZAĆ!!!!!) bo być może patrzę na zły. Masz na to 24 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www.gametracker.com/player/Czarodziej/80.72.43.106:27027/?fbclid=IwAR02cecWhI1G_zjKvjJKy-vuJXiLABYDd-86GnCMv600468k1iJKbV-y9BU 

 

Proszę Cię, a na waszym serwerze grałem na kilku nickach :). I tak miałem własną sieć jak jeszcze Ty jadłaś piasek w piaskownicy :). 

Szczerze to jakoś bardzo mi nie zalezy na adminie chce tylko gdy gram aby był ład i skład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale takie teksty to sobie daruj ;) chcąc admina powinno się grać na jednym nicku żeby ludzie Cię kojarzyli, nie na kilku. Niby 49 h przegrane ale takich magicznych graczy pod nickiem Czarodziej było kilku więc pewnie 3/4 nabite przez innych, poza tym GT pokazuje, że od miesiąca grałeś tylko raz więc to na samym wstępie Cię dyskwalifikuje.Podejście do całości też niczego sobie więc skoro Ci tak bardzo nie zależy to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...