SQNFUN Napisano 15 Czerwca 2019 #560079 Napisano 15 Czerwca 2019 Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): awatar Tematyka: --- Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): ---- Kolorystyka: Błękit/granat/czerń Rozmiar: taki aby idealnie pasował jako awatar Napis: SQNFUN Inne uwagi: Chciałbym jakiś bardzo prosty awatar który idealnie komponował się z szatą graficzną forum. Wystarczy zwykły napis SQNFUN - bez jakiejś wyszukanej czcionki oraz jakiejś proste tło w kolorach stylu forum aby całość ładnie wyglądała. Liczę na więcej prac niż tylko jedną dlatego też zapraszam również osoby które nie mają rangi "Grafik". Z góry dzięki i pozdrawiam!
MARCIN3K Napisano 15 Czerwca 2019 #560089 Napisano 15 Czerwca 2019 (edytowane) Prościej się chyba nie da @SQNFUN // EDIT @SQNFUN ref. @SQNFUN Nie zrobisz tego w bardzo zaawansowanym programie graficznym Paint który jest używany w pierwszej klasie podstawówki bo tam nie ma takich możliwości jak np. w gimpie czy photoshopie A co do tła ono ma tylko jeden kolor tylko się tak wydaje bo dodałem kontrast żeby pasowało do tej ramki profilowej przy napisanym poście // Chciałbym jakiś bardzo prosty awatar który idealnie komponował się z szatą graficzną forum. Wystarczy zwykły napis SQNFUN - bez jakiejś wyszukanej czcionki oraz jakiejś proste tło w kolorach stylu forum aby całość ładnie wyglądała. Sam to napisałeś Edytowane 17 Czerwca 2019 przez Marcineeek.
SQNFUN Napisano 16 Czerwca 2019 Autor #560260 Napisano 16 Czerwca 2019 Dnia 15.06.2019 o 10:08, Marcineeek. napisał: Prościej się chyba nie da @SQNFUN // EDIT @SQNFUN ref. Nie no - takie coś to w paincie samemu zrobię, a po za tym tło ma tylko jeden kolor MARCIN3K i aureox dodali reakcje 2
Rekomendowane odpowiedzi
Najaktywniejsi w tym temacie
2
2
Popularne Dni
15 Cze
2
16 Cze
1
18 Cze
1
Najaktywniejsi w tym temacie
SQNFUN 2 posts
MARCIN3K 2 posts
Popularne Dni
15 Cze 2019
2 posts
16 Cze 2019
1 post
18 Cze 2019
1 post
Popular Posts
SQNFUN
Nie no - takie coś to w paincie samemu zrobię, a po za tym tło ma tylko jeden kolor
MARCIN3K
Posted Images