Skocz do zawartości
Losik

 zaakceptowane Podanie Losik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Losik
Wiek: 29 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem dawno na serwerze diablomod na znanej sieci, oraz tutaj lecz przez natłok pracy zrezygnowałem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Znam na tyle by zachować porządek na serwerze i pozbywać się robactwa które się lęgnie, dajcie mi destroya to będę spełniony.
Staż w CS-sie: Na tym serwerze to GT mówi samo za siebie.
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ostatnio poza 2 grami na telefonie nie gram w nic innego poza cs'em, gothic mnie znudził. Po pracy dla relaksu lubię pozabijać sobie :D Zna mnie więcej niż połowa serwera, kto nie zna na tyle długo co inni na pewno pozna, często oddaje perki ludzikom którzy je chcą. Chcę otrzymać admina bez żadnych przywilejów. Nie chcę premek, VIP rangi. Nie chcę liczenia aktywności. Chcę uczciwej gry, tego wymagam od siebie, jak i od innych. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak nie pracuję, nie chodzę z patykiem, bądź magnesem, to dużo, tak od pon do pt to po pracy.
Kontakt: Forum, dla zainteresowanych FB==> MSG.
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Losik/80.72.43.106:27022/

Jak ktoś tam chcę, niech się wypowie.
Szczerze wątpię by ludzie, poza adminami obecnymi i byłymi byli na tak, gdyż byłem adminem surowym, o dobrym sercu.
Taryfy ulgowej u mnie nie ma, i zaznaczam Wam gracze że nie będę miał oporów przed zbanowaniem / wyrzuceniem innego admina za łamanie regulaminu.
Prawo jest równe dla wszystkich, także dla tych którzy pilnują jego przestrzegania.

Pozdrawiam, Losik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedziałem, że złożysz :D

Na TAK:

+Był adminem, lubiłem z nim pracować :D

+Staż,

+wiek,

+kontakt, chyba trzeba fb losika zgarnąć :D

 +steam

+GT dobre, ale mogłobyć lepsze 

Taki botek padający od piorunka, a ja od jego min XD

Powodzonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Wiek,
+ Były admin,
+ Steam,
+ Aktywność,
+ Kultura, wyrozumiałość.
Jak najbardziej na TAK, ogólnie to w porządku chłop, dobrze pouczy na serwerze jeśli ktoś coś robi nie tak.
PS: Mam nadzieję, że mnie nie zbanujesz jak już tego adma będziesz miał (mszczą się słabi) :D¬¬

Edytowane przez Kempes #
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...