Skocz do zawartości
jojkin154

 odrzucone ODWOŁANIE OD BANA ONLY DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: DILAP dildo
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:De_dust2
STEAM_ID / IP: VALVE_2 : 0 : 1006625598 ' 
Uzasadnienie: Nie rozumiem dlaczego nie dostalem unbana skoro wrzucilem ssy na ktorych widac ewidentnie że nic nie mam to że przypadkiem zmieniłem z tga na jpg nie jest powodem do bana , ponieważ nikt nie uprzedzil mnie że przyjmujecie tylko ssy tga. Po za tym wrzuciłem ssy 5 minut po dostaniu bana więc nie mógł bym przy tych ssach nic robić. Nie mam pojęcia z jakiego powodu nie dostałem UB to że jest zły format to nie jest uzasadnienie z waszej strony jestem oburzony i sfrustrowany waszymi działaniami. Czy zawsze prowadzicie taką selekcję że jak gracz wyróżnia sie na tle innych kręcąc dobre staty to go banujecie? Kpina.

Edytowane przez jojkin154
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dostałeś UB ponieważ wrzuciłeś SS'y w złym formacie niż .tga 

Podejrzewam, że zmieniłeś format SS'ów prosto z folderu cstrike?

@jojkin154Jest wyjaśnieniem SS'y masz w złym formacie 

@jojkin154Owszem były czyste, ale w złym formacie, nie możliwe, żeby same zmieniły format po otwarciu w programie :D

@KyouCo zrobić z tym gościem?

 

Edytowane przez Marcineeek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EJ ALE JA JUZ WAM O TYM MOWILEM KAZDEMU Z OSOBNA PO 10 RAZY ZE TAK BYLO ZRZUCILEM SSY NA PULPIT I DOPIERO ZMIENILEM NIKT MNIE NIE UPRZEDZIL JAK DOSTAWALEM BANA ZE MA BYC DOKLADNIE W TAKIM FORMACIE W JAKIM JE OTRZYMALEM DO CSTRIKE. JESZCZE RAZ POWTARZAM TO ZE SĄ W ZLYM FORMACIE NIE JEST UZASADNIENIEM MOJEGO BANA

ALE ROZUMIESZ ZE MNIE NIKT NIE UPRZEDZIŁ? PRZECIEZ NA SSACH WIDAC JASNO ŻE NIC NIE MAM GOSCIU

ZAWSZE JAK DOSTAJE SSY TO DOSTAJE JE W NORMALNYM FORMACIE TYLKO U WAS SĄ W INNYM FORMACIE SKĄD MOGŁEM O TYM WIEDZIEĆ? DLACZEGO NIE ZWRÓCISZ UWAGI NA TO ŻE NA SSACH NIC NIE MAM I NA TO ZE WRZUCILEM JE ODRAZU PO DOSTANIU BANA PO 5 MINUTACH OD BANA....

wasza niekompetencja mnie powala naprawde czekałem jakies 30h zanim zdecydujecie o tym czy dostane UB. jeżeli nadal nie bedziecie chcieli dac mi ub z niewiadomych przyczyn bede zwracał sie wyżej bo widze że na tym forum niezłe komedie sie dzieją. Bo to że jest w złym formacie o niczym kompletnie nie świadczy co za różnica czy tga czy jpg? brakuje wam argumentów i zasłaniacie sie formatem panie @Marcineeek. pewnie nie bedziesz potrafił mi juz w żaden sensowny sposób dzisiaj odpisać i inne osoby będą musiały ingerowac w ten temat.

Edytowane przez jojkin154
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszesz że nikt cię nie uprzedził w jakim formacie mają być ss'y. Od tego są właśnie regulaminy. A nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania. 

Wiesz, pisaliśmy ci na pw, próbowaliśmy pomóc, lecz ty nagle przestałeś odpisywać, więc temat został zamknięty. Aktualnie czas na twoje ss'y już minął, a dostałeś swoją szansę. Tym razem już ci nie pomożemy. Bez UB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...