Skocz do zawartości

  Marcineeek.

  Grafik

  Marcineeek. wygrał w ostatnim dniu 17 Luty

  Marcineeek. ma najbardziej lubianą zawartość!

  5 obserwujących

  O Marcineeek.

  • Ranga
   Chamski, nielubiany i niefajny

  Informacje

  • Imię
   Marcin
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Katowice (Mikołów)

  Ostatnio na profilu byli

  1 105 wyświetleń profilu
  1. Marcineeek.

   Prościej się chyba nie da @SQNFUN // EDIT @SQNFUN ref.
  2. Marcineeek.

   Wiem, że zbyt ładnie to nie wygląda, ale nie mam teraz dużo czasu potem mogę poprawić albo zrobić od nowa @Ripton @Ripton Lekko poprawiłem napis "chyba" na bardziej czytelny oraz postać nie wygląda na jakąś rozmazaną. Osobiście według mnie najlepiej wyszła ta druga bo nic nie jest rozmazane, a napis czytelny :-)
  3. Marcineeek.

    zamknięty

   @Natsu Dragneel Plagiat? Owszem zdjęcie jest wzięte z wyszukiwarki google, chyba nie wiesz, że 3/4 prac na tym forum jest zrobiona na podstawie obrazów z Google Images ;D Dla przykładu: Link do obrazu z tego zlecenia :https://www.google.com/search?q=Nosorożcowate&tbm=isch&tbs=simg:CAQSkwEJSgiAalV3-jYahwELEKjU2AQaAAwLELCMpwgaYgpgCAMSKI0E0AvxCvIKnhWPBJwVxRafFd0LjyqOKq4ttDi6OI0qszixOLk4tTgaMIKr6p7r6mGN1TlKttL-l0VFFzu2HHLWXYpPgjyfZn4MKSxW3R5KB_1fcj7v5z1Sl9SAEDAsQjq7-CBoKCggIARIEwfiDzAw&sa=X&ved=0ahUKEwjIgIeGoOfiAhUJpIsKHZt6BWoQwg4ILCgA&biw=1536&bih=754#imgrc=e4nio-m0hIH1HM: Zobaczymy kto lepiej wykona HF @Natsu Dragneel Dobra nie chcę mi się ciągnąć dalej tej konwersacji, ale @Lauu też tego specjalnie nie przerabiał dodanie Korekcji Kolorów i napisu uważasz za przerobienie? Śmieszny się robisz. @LOLSON @Baniatowaty Mogę nawet dostać +1, ale niech ta sprawa się wyjaśni.
  4. Marcineeek.

    zaakceptowane

   Nick:Marcineeek. Wiek:16 Znajomość programów graficznych:Photoshop 6.5/10 Doświadczenie w grafice:Spore Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Ile dam radę staram się wchodzić często czasami nawet co 30 minut Dlaczego Ty?:Ponieważ jest tylko jeden grafik i myślę, że moja pomoc się przyda. Wykonane przez siebie przykładowe prace:
  5. Marcineeek.

   Ciekawe propozycje 1. Tak średnio bym powiedział ta klasa nie ma nic poza obrażeniami +inta i tym respem bez tego respa według mnie była by średnia 2.Lepiej wyglądało by 1/6, 1/7 po co robić kolejną klasę z obrażeniami +inta? 3.Perk scouter jest jednak jest on only VIP 4.Odpada według mnie ta klasa 1/2 jest i tak całkiem spoko z 1/1 była by na poziome P. Elite lub P. XXL co by było bezsensowne 5.Średnio ponieważ są premki za godziny żebyś nie szukał to podeślę ci linka:
  6. Marcineeek.

    zamknięty

   Nowy tytuł:Chamski, nielubiany i niefajny Reklamy (5), bądź premium:Premka
  7. Marcineeek.

   113 Ktoś się pomylił, lub nie napisał posta
  8. Marcineeek.

    niezrealizowane

   Jeśli coś mogę zrobić nowe @LukiBGO @aureox Jakim programem to robiłeś bo wydaję mi się, że ani gimpem ani PS w Paintcie? xD @aureox Jeśli chcesz robić grafikę w PS radzę obejrzeć ci kilka poradników na YT . @aureoxSzczerze to ja teraz sam nie wiem xD @Lauu Myślę, że można zamknąć
  9. Marcineeek.

    zamknięty
   -1

   Nick:Marcineeek. Ilość odpracowywanych punktów:1 Reklamy:Premium
  10. Marcineeek.

   Hey
  11. Marcineeek.

   Siema
  12. Marcineeek.

    zamknięty

   24,5,10,39,42,11
  ×