Skocz do zawartości
Mandaryn

 zamknięty Problem na serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien problem na serwerze DD2. Mianowicie tym problemem jest Kain. Sprawa dotyczy tego, że jest on bardzo niekulturalny, niemiły i wręcz opryskliwy dla grazy - szczególnie gdy przegrywa. Wyzywa graczy od słabych, tłumoków, idiotów itp. - a zdarza się to kiedy zginie, a jego team mu nie pomógł - uważam, że powinien on popracować nad swoimi nerwami, których niekontroluje. Nie chcę być zbyt nieuprzyjmy ale to jest naprawdę denerwujące i się z każdym dniem nasila. Problem wynika z tego, że bardzo słabo gra, a co za tym idzie ciągle ginie - Wtedy wyżywa się na graczach ze swoiego teamu i nie tylko (ale o tym zaraz). Rozumiem, gracze czasem nieogarniaja, ale to jest powód aby ich wyzywać, podważać ich intelekt - bo są to ludzie w różnym wieku, niektórzy uczą się grać, a Ty Kain nie jesteś jakimś znowu Geniuszem, który wszyskie rozumy pozjadał.

Teraz druga sprawa:

Mianowicie kiedy gracz (Opiekun XD) Kain zginie, to zaczyna się prawdziwa jazda. Poczynając od "No cieeeekawe", "z du*y te strzały" "hmmm bardzo ciekawe skany" , "K*rwa jak on widzial", a kończąc na "Ciekawe k*rwa mać, jak ta parówa strzela", "Jeb*ny odpal", "Sk*rwysyn je*any". I nie zdarza się to powiedzmy raz na rundę, tak jest zawsze gdy zginie. Czy jeżeli jest on adminem - a nawet opiekuem - to nie powinien tych domniemanych cziterów sprawdzać? Bo zamiast tego wprowadza nerwową atmosferę na serwer i nieprzyjemny nastrój. Wyobraź sobie Kain że nie każdy chce słuchać twojego zrzędzenia, a raczej pieprzenia głupot - sory ale inaczej tego nie można nazwać.

Jeśli chodzi o dowody, to nic nie nagrywałem, lecz zdarza się to tak często, że każdy gracz to słyszał - nawet Ty Czarna. Więc proszę was o wypowiadanie się Gracze i rzetelny, uczciwy osąd sytuacji.

Uprzedzając wszystkie nieprzyjemnie komentarze typu: "jak ci się nie podoba to nie graj", "To opiekun może mówić co chce",  to przypomne, że serwer należy do sieci Multi-head i mam nadzieję, że sieć trzyma standardy i stara się aby takie zachowanie nie miało miejsca na jej serwerach.

Dodam też, że nie piszę tego tematu na złość komukolwiek, po prostu przeszkadza mi takie zachowanie. Jeśli banujecie graczy którzy obrażają innych, posądzają o czity, są wulgarni do tego stopnia, że nie można z nimi wytrzymać - to nie róbcie tego wyrywkowo i nie udawajcie, że nie słyszycie co Kain wykrzykuje z pianą na ustach.

Kain - Chciałbym ci tylko powiedzieć, że nie każdy musi być najlepszy, są lepsze i gorsze dni. Możę w życiu ci nie wyszło, ale nie wyładowuj tej złości na serwerze.

Dziękuje za przeczytanie i liczę na rzetelne rozpatrzenie skargi, bez stronniczości.

 

Pozdrawiam - Mandarynka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Mandaryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Dostałeś bana czy kicka?  :D Po pierwsze proszę o GT z serwera na pw, masz na to 24h. Nie nagrałeś dowodów na to, że @Kain wyzywa graczy to w ogóle nie powinno być tematu bo takie głupoty to i ja mogę wypisać, również w Twoją stronę :)  Tona kłamstw i nic więcej bo  takie epitety w stronę graczy jakie wypisałeś w 300% nigdy nie padły z Jego ust więc nie mów, że i ja to słyszałam bo taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Owszem, czasami coś skomentuje, jak każdy, ale NIE WYZYWA. Gdyby takie sytuacje miały miejsce to dziś nie byłby OP - troszkę MYŚLENIA. O GT proszę Cie już 2 raz, jeśli tym razem go nie dostarczysz to kolejne Twoje tematy w moim dziale polecą w kosz bo szkoda żeby ludzie  tracili czas na czytanie takich bzdur!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...