Jump to content

Recommended Posts

Data/czas zdarzenia: 09.07.2019
Nick Admina/Gracza: @NuromiS
Dowód(Ss'y/Demko): http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20190709-174127-1670547459-am_bluedev_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip
Uzasadnienie: W około połowie całej mapy zgłosiłem gracza Kali na u@ do admina, a on zachował się w sposób masakryczny. Zamiast od razu pójść sprawdzić gracza to on powiedział tylko "Kali masz wh?" i tyle,  dalej nic się już nie działo. 
Świadkowie: Swiadków nie ma ale jest demko.

EDIT1: Dodam jeszcze że po zapytaniu się o wh gracz nic nie odpowiedział ani nie napisał na chacie, a Admin dalej sobie grał. 

@NuromiS czego kłamiesz mi tutaj? 

Na demku wyraźnie widać że po mojej wiadomości (jej nie widać) ale słychać że powiedziałeś "Kali masz wh?" i tyle gość nic nie odpowiedział a ty kur*a grałeś dalej i nie wciskaj mi tu kitów że go sprawdzałeś bo tylko raz 2 minuty pod koniec mapy poszedłeś na spec oraz wszedłeś na vanisha, nie wiem kogo sprawdzałeś może i jego ale to i tak przesada że osoba zgłaszająca musi czekać aż ty sobie pograsz i dopiero sprawdzisz. 

Ty chyba teraz czujesz jakąś władzę jak masz admina ale tak nie jest, nie możesz robić wszystkiego i na wszystko sobie pozwalać.

@LOLSON

Edited by DepresyjnyBiseks
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...