Skocz do zawartości
nuuceg

 zamknięty Czy powinienem mieć bana?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: nuuceg
Godzina, data zdarzenia: ostatnie pół roku :)
Mapa:-
Link do screenów: - 
STEAM_ID / IP: -

Gdy osoba czytająca zobaczy czas zdarzenia "ostatnie pół roku" może się nieźle zdziwić. Już spieszę z wyjaśnieniami. Dostałem bana 27 stycznia 2019 za czerwone i niebieskie modele postaci.(Link dam niżej) Od razu po tym banie usunąłem modele. Przez większość czasu nie mogłem w ogóle wejść na wasz serwer z powodu bana pernamentnego. Jakiś czas w ogóle nie grałem w csa, potem przerzuciłem się na cs go ale dziś wszedłem zobaczyć jak będzie mi szło w cs 1.6. Normalnie udało mi się wejść na wasz serwer i grać bez żadnych przeszkód. Piszę ten post w dwóch celach tak naprawdę. Pierwszym jest to, że chcę was ostrzec o jakiś uszkodzeniach anticheat lub cokolwiek podobnego. Drugi powód to zwykła ludzka ciekawość. Jeśli należy mi się ban to nie mam prawa mieć nic przeciwko, złamałem wtedy regulamin. Może to wyglądać jak samobójstwo, ale chcę być uczciwy :)

 

https://multi-head.pl/topic/100459-screeny-nuuceg/?tab=comments#comment-545047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz inne IP, niż te na którym dostałeś ban+ był reset bansa, i nie wszystkie bany zostały przepisane, dlatego udało ci się wejść na serwer.  Co do aktualnego bana, fajnie że się przyznałeś, lecz mimo wszystko regulamin to regulamin, więc zostanie ci nałożony ban na twoje IP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...