Skocz do zawartości

  asassin432

  Admin3MAPS

  O asassin432

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. asassin432

   Nie wiem czy w dobrym dziale , więc przepraszam jeżeli będzie błąd. Chciałbym aby moja ranga na serwerze 3 maps została zresetowana do srebra 1, ponieważ chcę od nowa wbijać Global Elite na serwerze. Nick: asassin432 Pozdrawiam cieplutko Antuś
  2. asassin432

   "Bede grau w gre" CSGO oczywiście
  3. asassin432

   [P] CS:GO czy 1.6 lub inny? [P] Dostajesz 1 milion dolarów, NA co na początku je wydajesz? [P] Ulubione danie?
  4. asassin432

    zamknięty

   Nick: asassin432 Data ( Od kiedy do Kiedy ): 16.06.2019 Powód: Chwilowy wyjazd Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @aquax @LOLSON
  5. asassin432

    odrzucone

   Jestem na TAK! +/- Gt ( trochę w kratke ale często widzę garcza na serwie) +/- wiek + sm ( Jeżeli serio znasz na 9 to git ) + staż Podgoń trochę GT i będzie super, bo lepiej by było gdybyś wchodził codziennie. Mimo to okres próbny. Pozdrawiam Antuś
  6. asassin432

    zamknięty

   @WaX @PerV3rS @Ziuton Może zakończymy ten spór na dziś, bo w sumie nic oprócz większej kłótni nie uzyskamy. Jutro przyjdzie opiekun lub ktoś inny i wtedy jeszcze raz sie wyszystko wyjaśni.
  7. asassin432

    zamknięty

   Dobra nawet jeżeli się pokłóciliście to wystarczyło powiedzieć Dobra sory wax skończmy kłótnie I tak samo z drugiej strony Dobra sorki pervers nie było spiny Ale później pervers przez jakiś czas nic nie mówił tylko znów chwile sie cos zaczęło i zmieniłeś nick specjalnie na "prowokator" aby jeszcze bardziej wkurzyć admina i pisać "nt"po fragach. Taka moja opinia :).
  8. asassin432

    zamknięty

   To skoro jestm swiadkiem to się dołącze. Było to prowokowanie nas ( perversa w szególności aby dać Ci kicka/bana prosiłeś się o to spamiąc następnie 'nt". Cały czas spamiłeś "Według mojej opinii......"
  9. asassin432

    zaakceptowane

   Jestem na TAK! +GT ( często widzę gracza na serwerze ) +/- wiek +/- Doświadczenie ( kiedyś trzeba zacząć) +/- Sm Okres próbny tak jak kolega wyżej. Dałbym mu szansę.
  10. asassin432

   Przepraszam za bana... Moja wina za bana. Nie tobie miałem go dać. Przepraszam. Można dać ub.
  11. asassin432

    zamknięty

   Nick: asassin432 Data: 31-05-2019 ( cały dzień ) Powód: Wyjazd na turniej siatkówki. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Arcanos @LOLSON @aquax
  12. asassin432

   No cóż jak nic się nie zrobi to nic. Ale dzieki i tak za info. A @Arcanos ile wy jako opiekunowie macie czasu na zaakceptowanie podania na admina , bo dałem podanie 2 dni temu?
  13. asassin432

   Niestety nic nie pomaga... Trzeba się pogodzić
  14. asassin432

   Właśnie najgorsze to, że nawet jak cs'a restartuje to i tak w rankingu jestem daleko i wszystkie statystyki w ranku liczone od nowa. Skiny mam itd. nie zmieniły się , ale jest smutno bo troche do top 20 się trzebabyło dobijać.
  15. asassin432

   Właśnie siedze już około 20-stu minut i nic. Ale jak nie da się nic zrobić to trudno :/. Arcanos mógłbyś przyjrzeć się mojemu podaniu na admina 3 maps go ?
  ×