Skocz do zawartości

  LuP3G

  Admin3MAPS

  O LuP3G

  • Ranga
   Debiutant

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   https://steamcommunity.com/id/LuP3G

  Ostatnio na profilu byli

  1 121 wyświetleń profilu
  1. LuP3G

    odrzucone

   +wiek +pomocny i koleżeński gracz +znajomość zm +od dawna grasz na serwerze - doświadczenie -aktywność Popraw steam id - prawidłowe to STEAM_0:0:145979432 Narazie na nie - wróć na stałe na serwer (masz przegrane lekko ponad 200 minut w 3 tygodnie) i napisz jeszcze raz podanie za tydzień od odrzucenia podania (z taką aktywnością nie masz szans)
  2. LuP3G

    odrzucone

   Po 1 chyba nikt nie jest takim obrażalskim kidem jak ty żeby brać do siebie wyzwiska z Internetu Po 2 ja tych graczy znam i lubimy się nawzajem więc nikt się nie obrazi za to Po 3 w jaki sposób niszczę reputację serwera? Po 4 nawet nikomu nie zepsułem rozgrywki tym więc ocb? Po 5 te słowa w żadnej chwili nie były skierowane do ciebie, a jak osoba do której były te słowa poczuła się urażona to niech zgłosi skargę Z tego screena nic nie wynika, nie widać nawet kto to napisał, z jakiego forum itp. Kurde kolejna skarga? Coś słabo widzę twoją karierę admina na 3 mapsie :)))))) A jeśli już chcesz wiedzieć to twoje podanie będzie na 100% odrzucone bo nie masz nikogo na tak naprawdę myślenie nie boli. Edit. @Depresja Faktycznie mój błąd nie doczytałem, ale masz 1x na nie i 1x na tak więc gdzie ty widzisz drugie na tak? Przykro mi bardzo, ale nie musisz grać na tym serwerze na siłę jak ci coś nie pasuje np. administracja to jest masa innych serwerów nikt cię tu nie trzyma. To ss regulaminu byłego opiekuna sprzed 2 lat, nie musi być aktualny... Każdy admin chce porządku na serwerze... A jednak jest na odwrót, dużo nowych osób gra na serwerze i często jest pełny Na pewno taka nowa osoba nie wyjdzie z serwera. Ten gracz już sporo gra na serwerze a ty nawet nie wiesz do kogo to pisałem to skąd twoja teoria, że to nowy gracz?
  3. LuP3G

    odrzucone

   @Depresja na rozpatrzenie podania administracja ma 2 tygodnie , a poza tym masz 1x na nie i 0x na tak + składasz skargi na adminów, a później liczysz, że będą na tak? Oczywiście nic nie sugeruje, ale wiesz jak jest
  4. LuP3G

   +1 to była by bardzo dobra opcja dla wszystkich... @aquax @Malu @LOLSON
  5. LuP3G

   Jestem za i dla obojętnie jaka mapa może być. @aquax @Malu @LOLSON
  6. LuP3G

    zamknięty

   Nigdy nie jest podane na ile Sorki to akurat błąd z mojej strony
  7. LuP3G

    zamknięty

   link do demka: http://o22a.gotv.pro/srv55539/auto-20200114-2023-de_mirage.dem.zip czas zdarzenia na demku: 20:32 Dostałeś bana na 5 minut za sprowokowanie (screen poniżej). Bardzo dobra obrona na bana (na 5 minut) za prowokowanie :))))))
  8. Siema, moja propozycja to powiększenie ilości slotów serwera np. do 20 albo ewentualnie dodatkowe sloty dla adminów (np.2 czy 3 sloty) albo coś w tym stylu.
  9. LuP3G

    odrzucone

   +wiek +aktywność +/- doświadczenie -znajomość sm -masz przegrane tylko 25h (minimum to 50h) -krótko grasz na serwerze Jestem na nie.
  10. LuP3G

    zaakceptowane

   +wiek ++/-aktywność +doświadczenie +znajomość sm Czasami @PerV3rS bywa wybuchowy, ale jako admin mam nadzieję że będzie się powstrzymywał i moim zdaniem warto dać mu drugą szansę. Jestem na tak.
  11. LuP3G

    zaakceptowane

   +wiek +doświadczenie +znajomość sm +aktywność (http://gametracker.com/player/ALeNッ/145.239.236.193:27220/j) Jeżeli poprawisz link do gt to czemu nie. Będę na tak.
  12. LuP3G

    zaakceptowane

   +aktywność +wiek +doświadczenie +znajomość SM -na tym nicku grasz od 8 dni na serwerze, jeżeli grałeś wcześniej to podaj gametracker ze wcześniejszego nicku -nie przegrane minimum (50h) Pół na pół, ale jak przegrasz już te 40h to czemu nie.
  13. LuP3G

    zaakceptowane

   +/-aktywność +wiek +/-sm Pół na poł
  14. LuP3G

   Nie jestem pewien, ale nie działał już chyba kiedy Arcanos był jeszcze opiekunem.
  15. LuP3G

    odrzucone

   +wiek +doświadczenie + znajomość sm -aktywność Myślę, że warto dać koledze szanse i mam nadzieję, że nadrobi tą aktywność - jestem na tak
  ×