Skocz do zawartości

  PerV3rS

  Użytkownik

  2 obserwujących

  O PerV3rS

  • Ranga
   Początkujący

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. PerV3rS

    zamknięty

   Moim zdaniem jest to bez sensu. Powinni i tak usunąć hełmy VIP'om w rundach pistoletowych.
  2. Imię: Jakub Nick: Pervers Wiek: 16 Doświadczenie na Stanowisku Admin: Admin na serwerze 3 Maps Znajomość SM/10: 8 SteamID: STEAM_0:1:121498225 Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198203262179 Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/perv3rs/ Od kiedy grasz na serwerze: OD 1.5 roku Ile dziennie grasz na serwerze: 1/2 ale to się poprawi bo będę miał więcej czasu Dlaczego chcesz zostać adminem: Zdarza się, że nie ma adminów a są potrzebni a ja jestem w takich godzinach akurat gdy nie ma innych
  3. PerV3rS

    zamknięty

   Moją propozycją jest aby VIP'y miały wyłączone hełmy w rundach pistoletowych.
  4. PerV3rS

    zaakceptowane

   + Wiek + sm + czas + brak adminów Jestem na Tak
  5. PerV3rS

    zaakceptowane

   + Wiek + Staż + Sm Jestem na Tak
  6. PerV3rS

    zaakceptowane

   + Czas + Sm + Brakuje adminów Jestem na Tak
  7. Gdy zaczyna się nowa mapa to rangi się resetują. Dobrze by było gdyby ktoś szybko na to zareagował.
  8. PerV3rS

    zamknięty

   @WaRninG1 Proszę przeczytaj ze zrozumieniem napisałem że wyzwałem go od przygłupa po tym jak on mnie już mega zdenerwował. @kapi77u Jakby kneblowanie jeszcze działało to inaczej by się to potoczyło.
  9. PerV3rS

    zamknięty

   @xSwirek Wydaję mi się że ja lepiej wiem do kogo pisałem to ostrzeżenie . Nie chodzi mi o randomowego gostka. Ale pisałeś to co rundę i każdego zaczęło to denerwować. Wyszedłem z serwera, ponieważ musiałem iść załatwić kilka prywatnych spraw. @LOLSON dobrze by było jakbyś to już wyjaśnił bo nie chce mi się już kłócić.
  10. PerV3rS

    zamknięty

   1 zdjęcie - Co rundę pisał to samo jak kogoś zabił i większość osób na serwerze to denerwowało. 2 zdjęcie - Jego chyba kolega nie wiem kto to, napisał że mam 2 iq ja napisałem że obraza x1. Następnie tak jak pisałem ze @xSwirek napisał coś w stylu że mam 2 iq obrażając mnie. 3 zdjęcie - Któryś raz już tam pisałem do mnie dziecko, tak jak pisałem wyżej obraziłem go bo mnie w tamtym momencie już mega zdenerwował. Można tam również zauważyć że również innego gracza też zdenerwował jak chciał aby go banował i to nie tylko tego gracza @xSwirek zdenerwował. Również upominałem go aby zaprzestał pisać co rundę wiadomości która denerwowała graczy oraz aby przestał denerwować ale niestety nie przestał i przez to dostał bana. 1
  11. PerV3rS

    zamknięty

   1. To ty prowokowałeś każdego na serwerze. 2. Mówiłem Ci że obrażałeś i prowokowałeś to są dwa powody dlatego dałem 1h bana. 3. Ja Cie prowokowałem? Tylko raz Cie obraziłem od przygłupa, ponieważ już na maxa mnie wkurzyłeś i to chyba w momencie gdzie napisałeś coś w stylu że mam 2iq. 4. Biały dostał bana za obrażanie. 5. Co rundę pisałeś to samo i każdego to już wkurzało każdy Ci pisał abyś przestał i tym prowokowałeś inne osoby na serwerze między innym białego który zaczął Cię wyzywać.
  12. Nie mam żadnych zdjęć. Moim zdaniem dowodem jest to że kolega się przyznał że napisze sobie na mnie skargę bo nudzi mu się. Kolejne to nigdy nie miałeś tak że ktoś Ci wkurzył i pisze Ci zaraz abyś się nie denerwował/bulwersował to bardziej Cie to nie zdenerwowało?
  13. PerV3rS

    pozytywne

   1. Celowałeś przez ściane 3s (namierzałeś na głowę). 2. Kolega dostał bana pisałem mu powód że za siedzenie na DC/TS3. Dowodów nie mam iż nie nagrywam a inaczej nie mam jak udowodnić.
  14. To jest moja ostatnia wiadomość bo nie mam zamiaru się kłócić. 1. Odpowiedziałem coś w stylu że chodzisz na shifcie i coś tam jeszcze ale już nie pamiętam. 2. Ta wiadomość że napiszesz sobie skargę na mnie bo Ci się nudzi oraz jak pisałeś żebym nie bulwersował, takie coś może bardziej wkurzyć kogoś niż uspokoić jakbyś nie wiedział. 3. Na 100 procent 2 razy ostrzegałem możliwe nawet że 3 razy tego trzeciego ostrzeżenia nie jestem pewny. 4. No i tym mnie już tak sprowokowałeś (później była jeszcze jedna wiadomość która też mnie trochę wkurzyła) że no dostałeś bana. 5. Nie wiadomo czy dawaliście sobie info sam fakt że siedzieliście na jednym TS3 i graliście na tym samym serwerze.
  15. 1. Odpowiedziałem na to pytanie. 2. Pisałeś również inne wiadomości niż to że płacze które mnie denerwowały/prowokowały. 3. Nie zbanowałem bez podstaw tylko dawałem Ci ostrzeżenia abyś tak nie pisał bo to mnie prowokuje i dlatego też używałem wulgaryzmów, ingnorowałeś to że Cie upominałem i nadal pisałeś wiadomości prowokujące mnie (Powód bana: Prowokowanie do kłótni). 4. Napisałeś jeszcze "napisze sobie skarge na Ciebie bo mi się nudzi". 5. Jeżeli grasz na serwerze to o ile pamiętam nie powinieneś siedzieć na TS3 z kolegą.
  ×