Skocz do zawartości
Czarodziej94

 odrzucone Podanko Czarodziej x2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Czarodziej


Wiek: 25 ( W grudniu ) 


Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem własną sieć kilka dobrych lat na byciu adminem


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 ( kwestia przypomnienia i będzie 10 ) 


Staż w CS-sie: 10-13 lat w tym przerwy 


Steam / NonSteam: Steam


Dlaczego Ty: Aktualnie mam dużo wolnego czasu, na waszym serwerze grałem już kiedyś kiedyś 

gram dalej fajnie się gra ale czasami brakuje admina aby ogarnął cały ten bajzel, kilka razy pisałem na czacie bo latał aim zero reakcji 

przez prawie 30 minut. Ale wracając do tematu lubie porządek nie lubie cziterów, wiem że nadaje się na admina. 


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie, 2 -4 godziny 


Kontakt: Forum, Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198011851884/


Link do GameTracker'a: 

https://www.gametracker.com/player/Czarodziej/80.72.43.106:27027/?fbclid=IwAR02cecWhI1G_zjKvjJKy-vuJXiLABYDd-86GnCMv600468k1iJKbV-y9BU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziurawe te twoje gt. Niedawno wróciłeś, bądź grasz z przerwami 2tygodniowymi, więc jak masz grać 9-10 dni z 30, to tak słabo trochę.

Jak dla mnie podanie powinieneś złożyć za tydzień utrzymując aktualną formę godzinową i wtedy można ci tego admina dać, bo względem zachowań czy samej gry przeciwwskazań nie widać.

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie nie. Grasz ze zbyt dużymi przerwami a i tej Twojej własnej sieci bym się uczepiła bo każde Twoje zgłoszenie do tej pory było w 200% nietrafione. Zgłaszałeś tylko i wyłącznie lepsze osoby, które grają już u nas dobre kilka lat. Jak dla mnie to nie takie oko do odpałów ma ktoś doświadczony ;)  A te Twoje odzywki i komentarze na serwerze, które też pokazałeś w 1 podaniu to już przemilczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...