Skocz do zawartości
LooK

 odrzucone LooK pogromca cheaterów xD?

Rekomendowane odpowiedzi

MNick: LooK ( Gram na nim od dzis wczesniej gralem na iSooGooD )
Wiek: 16 prawie 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże. Prowadzilem swoje serwery.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9
Staż w CS-sie: od 10 roku zycia
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Jestem co prawda nowym graczem tego serwera, bo gram na nim nie caly tydzien ale bardzo duzo gra cheaterow. Skladam to podanie , bo duzo ludzi przez cheaterow wychodzi z serwera... Ja jako gracz ktory gra pod topke musze wychodzic z serwera gdy cheaterzy wbijaja i nawalaja na aimie czy wh... 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2h do nawet 7h
Kontakt: GG, Steam
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/iSooGooD/80.72.40.110:27020/ (To jest mój stary nick na którym gralem przed  dzisiejszym resetem. Cos mi sie to gt zbugowalo bo nie pokazuje mi wogole tego nowego nicku wiec podalem gt z mojego starego nicku)

Pozdrawiam serdecznie :)

Amxx oceniałem według podanej skali, a tam nie ma nic o pisaniu pluginów na poziomie 9 :D Lepiej przeczytaj, a nie ...

2 Sprawa GT. Wiem, że jest słabe, ale gram od nie dawna. Od tygodnia jestem cały czas na serwerze i podanie złożyłem, bo jest tylko 1 admin. Cheaterzy męczą ludzi po czym wychodzą oni z serwera, przecież sam wiesz :D A top3 na serwerze chyba świadczy o tym, że gram dość często ;D

3. Wiek? Jak młodszy coś ci chyba się pomyliło. Zawsze mogę wejść na tska i pogadać z administarcją ;D

Mam nadzieje, że wyjaśniłem ;D

@futrixxx

Edytowane przez LooK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mogę się tutaj wypowiedzieć to: 

czas gry na serwerze -

twój wiek szczerze mówiąc, jest uważam zbyt mały no niestety -

skoro swoją znajomość AMX'a oceniasz na 9 ,to napewno umiesz pisać pluginy także to uważam, że powinno być do sprawdzenia ( - / + )

Osobiście, wyrażam swoje zdanie i jestem zdecydowanie na NIE , popraw swoje GT ,bo jest tragiczne tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...