Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MowiezGestemDamianJestem
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): 4 lata temu spory okres czasu na BF2 bylem adminem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): po doedukowaniu sie 7 aczkolwiek jak w praktyce sobie przypomne wszystko i zlapie doswiadczenia bedzie z pewnoscia wiecej
Staż w CS-sie: ciezko policzyc aczkolwiek jak bylem bardzo mlody to duzo gralem w 1.6 i source amatorsko na botach a od 5 lat gram profesjonalnie na serwerach. w 1.6 skonczylem grac pod koniec 2015 i przeszedlem do cs go gdzie przez niecale 4 lata gry nastukalem ponad 3700 godz a niedawno wrocilem i znowu gram tylko w 1.6
Steam / NonSteam: steam https://steamcommunity.com/id/damianmoviezz/
Dlaczego Ty: poniewaz czesto gram na tym serwerze nie sieje fermentu ani wszczynam klotni mam juz 20 lat na karku a wiec nie jestem jakims dzieciakiem co by banowal kogo wlezie za darmo. mam rowniez duze doswiadczenie w cs 1.6 jak i w cs go, spory okres czasu juz posiadalem admina owszem bylo to 4 lata temu aczkolwiek wujek google i youtube z pewnoscia pozwola mi przypomniec ten fach jak i douczyc mnie w pewnych kwestiach dodam jeszcze ze jak wtedy mialem admina to bez promblemu ogarnialem ssy bany kicki zmiany mapy balans sil itp. oczywiscie nie jestem swiety i zdarzy mi sie CZASEM wejsc w jakas klotnie z jakims gosciem ale to bardzo rzadko ma miejsce jak i czasem niecenzuralnym slowem sie odezwac ale to z powodu zlosci ze kogos w plecy nie zabilem np XD 10 lipca moje wczesniejsze podanie zostalo odrzucone a wiec dzisiaj po uplywie 14 dni skladam ponownie ps: posiadam mikrofon
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tyg zalezy od zmiany jak pracuje ale srednio 2 godz pogram lub wiecej a w weekendy ile chce :)
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/damianmoviezz/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MowiezGestemDamianJestem/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to niestety jestem na nie, ponieważ grasz stosunkowo krótko na serwie.. Często podejmujesz pochopne decyzję i oskarżasz graczy o czitowanie po jednej dziwnej akcji B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, zbyt krótko na serwie, poki co ludzie olewaja cie, pograj jeszcze dlużej, wypisuj bardziej rozsadne rzeczy a nie jakies duperela ktore nikogo nie obchodzą.. poprostu graj wiecej , bądź normalny i spróbuj za 2-3 miesiące o ile bedziesz miał jeszcze ambicje na admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja również się wypowiem,

 Posiadasz  odpowiednią ilość godzin, wg gametrackera, natomiast widuję Cię tylko czasami.

 Ogólnie w porządku się zachowujesz, nie slyszałem żeby kogoś obrażał.

Natomiast nie jestem pewny co do przyznania tobie admina bo poprostu mało Cię widuję. Daj się bardziej poznać innym graczom, bądź bardziej komunikatywny to zmienię zdanie.

Na dzień dzisiejszy jestem na nie.  

Pozdrawiam,

Wild.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Wild napisał:

To ja również się wypowiem,

 Posiadasz  odpowiednią ilość godzin, wg gametrackera, natomiast widuję Cię tylko czasami.

 Ogólnie w porządku się zachowujesz, nie slyszałem żeby kogoś obrażał.

Natomiast nie jestem pewny co do przyznania tobie admina bo poprostu mało Cię widuję. Daj się bardziej poznać innym graczom, bądź bardziej komunikatywny to zmienię zdanie.

Na dzień dzisiejszy jestem na nie.  

Pozdrawiam,

Wild.

 

Jedyna obiektywna opinia.Wymieniles plusy i minusy a nie odrazu kogos skresliłeś.Brawo!

 

@Karolina00 @Kso @Tutki16Radzę zapoznać się z wymaganiami skoro 3×wiecej godzin to za krótko;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@TAKE ME Panie adwokat, pisząc krótko mieli na myśli, że od niedawna. Nie ma tu treści która dotyczy godzin, które są wymagane w tygodniu, więc zbastuj.  Jeśli nie chcesz wnosić czegoś sensownego do podania, to prosiłbym żeby się nie udzielać. 

Natomiast jeśli chodzi o podanie, poniekąd zgodzę się z resztą. Na serwerze słabo dałeś się poznać, w wielu sytuacjach wtrącasz się tam gdzie powinieneś mieć w tyłku. Nie mam nic przeciwko Tobie, bo jesteś spokojny i miły, nadajesz się na admina w stu procentach. Tylko to nie jest wszystko, musisz dać się nam, wszystkim graczom serwera poznać. Udzielaj się częściej, rozmawiaj z każdym graczem i dużo zyskasz w oczach naszej społeczności. Jak widzisz, wszystkie głosy są na nie. Póki co, muszę odrzucić podanie. Wierzę, że się poprawisz i trzymam kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...