Skocz do zawartości
hpp 4.0 1 3 3 7

 zamknięty ostrzeżenie z du*y

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś 
Nick gracza: jakaś czarna nwm nie znam typa 
Dowody:image.thumb.png.639680f87fb807710fc2664045bf56d7.png
Świadkowie: Mój stary 
Uzasadnienie:Nie wiem czy czarna zna regulamin ale jest wyraźnie napisane  W dziale UBT - wliczając już jego członków oraz wyższą Administrację - ma prawo do wypowiedzi KAŻDY użytkownik sieci pod warunkiem wnosi do tematu w postaci demka lub ssy-a. Każdy inny post zostaje potraktowany jako spam i nagrodzony upomnieniem lub ostrzeżeniem na forum.  

wiec nie wiem za co dostalem warna ? pomogłem rozpisać demko UBT bo oni nie ogarniaja wgl. Druga sprawa to czemu dostalem ostrzezenie za kulture ? nikogo tam nie obraziłem :) 

tfu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam regulamin i to jak widać lepiej niż Ty. W ostrzeżeniu jest wystarczająco jasno napisane za co są ostrzeżenia a jeśli  nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to już Twój problem nie nasz. Zapraszam do przeczytania regulaminu kolejny raz. Albo 20 razy, przynajmniej zajmiesz się czymś bardziej pożytecznym niż wypisywanie postów tam gdzie nie powinieneś i do tego niedozwolonym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...