Skocz do zawartości
Bestia Wadowicka

 zamknięty skarga na admina gumiś

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 1sprawa byla dzisiaj 2 byla kilka dni temu
Nick Admina/Gracza: Gumiś
Dowód(Ss'y/Demko): https://steamcommunity.com/id/oskarexe/screenshots
Uzasadnienie:

1.zostalem zbanowany za ''kampienie'' 0 upomnien/uprzedzen uwag ze nie mozna stac na boxie na shorcie na mapce dust2  

2.bylem uderzany podczas arenek pod walki z przyciwnikiem ssy sa na moim profilu steam
Świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otóż dawałem upomnienia nie raz, mówiłem do wszystkich graczy że to ostatnie ostrzeżenie i że jest ban za kampienie na godz albo 2 nie posłuchałeś zostałeś zbanowany. Fakt byłeś uderzany ale to po zabiciu oraz sam chciałeś żebym ciebie uderzył i jak pamiętam sam sie z tego śmiałeś. Na kampienie mam nagranie gotv które nie chce się odtworzyć. Bana dostałeś dzisiaj pomiędzy 12:05 12:10 na mapie sm_dust2_cat_MH. Oraz z tego co pamiętam Admin nie musi dawać ostrzeżeń. 

Edytowane przez GumisTenGlobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


box na midzie na tej mapie to część respa a ja mówiłem że obie drużyny podchodzą a ty tam byłeś na kucaku głową w dół i czekałeś aż ktoś podjedzie. a na te 2/3 arenki  nie masz dowodu bo z tego co widzę masz 1 ss i to jak sam chciałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja w grze widziałem że kucałeś i byłeś celownikiem w ziemi gdy gracz podchodził wychylałeś i go zabijałeś.

 

@WaRninG1 otóż że gdy gracz prosi np.nwm zbugował sie czy chce po prostu podlecieć do przody czy coś w tym stylu to ja uderzam/slapuje. nigdy nie uderzam bez powodu i podczas gdy gracz strzela sie z innym. Przepraszam że nie napisałem tego w jednej odpowiedzi. Zapomniało mi się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...