Skocz do zawartości
Ksionsza

 zamknięty Za haxy jest perm a nie 6 ub

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest że na naszym serwerze, wszyscy są skrupulatnie banowani nawet bez żadnych dowodów na cheatowanie, ale kolega Dr4gon codziennie pomyka sobie po serwerze, co jakiś czas odpali speed hacka i zabije cały team na respie nożem po czym pochwali się ,że on już 6 razy dostał bana. Jakim prawem taka osoba dalej gra ze mną na serwerze i cwaniakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdybyś wiedział ,że bunny chop to nie jest speedhack i ze jest na serwerze /ks to byś nie pisał takich głupot a gdybym miał jakieś cheaty które wymieniłeś to dostałbym za to bana pograj w cs'a trochę to zobaczysz że moja gra jest normalna pozdrawiam ;) 

 

56 minut temu, Ksionsza napisał:

Co z wami jest nie tak? Wczoraj Dr4gon dostał perma za aima wh i sh dzisiaj znowu uprzykrza nam życie na serwerze, sprawdźcie kuźwa który smieszek go odbanowął po 12 godzinach i zabierzcie mu admina.

ale ty zdajesz sobie sprawę z tego ze jak mam 2 największy lvl z gdy to nie jest problem zabić każdego ? i ty próbujesz mi powiedzieć ze gram na haxach jak mam 145lvl

 

wiesz szkoda slow na ciebie nie mam czasu na takie bzdury

 

Pozatym nie masz żadnych dowodów na to wiec szkoda pisania już w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 10.08.2019 o 19:28, Dr4GoN napisał:

Gdybyś wiedział ,że bunny chop to nie jest speedhack i ze jest na serwerze /ks to byś nie pisał takich głupot a gdybym miał jakieś cheaty które wymieniłeś to dostałbym za to bana pograj w cs'a trochę to zobaczysz że moja gra jest normalna pozdrawiam ;) 

Capie ja potrafię odróżnić sh od bh i doskonale wiesz o czym mówię

 

 

Do zamknięcia, Dr4gon został ukarany.

 

Co z wami jest nie tak? Wczoraj Dr4gon dostał perma za aima wh i sh dzisiaj znowu uprzykrza nam życie na serwerze, sprawdźcie kuźwa który smieszek go odbanowął po 12 godzinach i zabierzcie mu admina.

 

44 minuty temu, Dr4GoN napisał:

wiesz szkoda slow na ciebie nie mam czasu na takie bzdury

Ty sobie lepiej demko obejrzyj dzbanie jeden

 

Któryś z adminów sobie gra w kulki i go odbanował, on dokładnie teraz jest na serwerze

 

32 minuty temu, Marcineeek. napisał:

@Dr4GoN Był wystarczający dowód na Ciebie i powiem ci tylko tyle już sobie nie pograsz masz bana na IP :) 

@Ksionsza To najwidoczniej zmienił IP ponieważ jego ban dalej jest w amx'ie 

http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=1779

 

Dobrze, jeżeli zmienił IP to dlaczego nadal ma swoje klasy i lvl? Po czym serwer rozpoznaje że to on gra na serwerze i wczytuje mu jego lvl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Dr4GoN Był wystarczający dowód na Ciebie i powiem ci tylko tyle już sobie nie pograsz masz bana na IP :) 

@Ksionsza To najwidoczniej zmienił IP ponieważ jego ban dalej jest w amx'ie 

http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=1779

@Ksionsza Po nicku 

Edytowane przez Marcineeek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...