Skocz do zawartości
Harpunonosy

[ODRZUCONE]Ban Harpunonosy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  Harpunonosy
Godzina, data zdarzenia:17.08.2019 - 11:45:20
Mapa:   dust2long                                              

 STEAM_ID / IP: 

STEAM_0:1:204782565
=

Uzasadnienie: Dostałem bana na tydzien za użycie słowa lub kilku słów a mianowicie " co za lamus" nie dość że słowa były skierowane do babyagi a nie do Marcinka to dostałem bana od maricinka na tydzień co jest kpiną, rozumiem jakby dał na dzien ale na tydzień? A wszystko po złości nie podoba mu sie jak gram i ma wyrzuty że coś ze mną nie tak ale nie o to chodzi. Bądźmy w porządku, gdybym naprawdę pisał wulgarnie to nawet bym tu nie pisał.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak dostałeś ode mnie, ale co to zmienia? Dostałeś bana za obrazę administracji, ponieważ napisałeś to do Baba_Yagi czyli jednego z adminów. 

Dałem Ci bana ja ponieważ jako pierwszy to zauważyłem :) 

Jako dowód zamieszczam tutaj screena...

PS. Ja za jakie kolwkiek  słowa w stronę administracji banuję na tydzień i jakoś nikomu to nie przeszkada :) 

20190817114657_1.thumb.jpg.ca442569b3e362c0bb46aa1704828d2b.jpg

Edytowane przez Marcineeek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A Ty jesteś tutaj założycielem serwa?  To Admin to teraz jak sąd a miał być jak policjant pilnujący porządku, Zobaczymy jak góra twoja zareaguje bo z Tobą to nie ma co wyjaśniać masz swoją racje i ja mam swoją, tyle że twoja za bardzo wyniosła.. Pozdrówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...