Skocz do zawartości
meaN

 odrzucone UBT?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Multi-Head.pl | MeaN /// MeaN
Wiek: 18 
Link do BanID: https://banid.pl/kto?to=0:0:513190760 - konto wydaje się świeże i w sumie takie jest ale to nie jest moje pierwsze konto w tej o to grze, pierwsze zostało mi skradzione gdzie miałem około 4k godzin w csgo oraz 500h w cs 1.6, a drugie sprzedałem koledze ponieważ bardzo chciał grać a nie miał pieniędzy aby kupić sobie pełną wersję. 
CS 1.6/CS:GO: CSGO ale ss z cs 1.6 mogę sprawdzać.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Tyle ile mam włączony komputer czyli jakoś od 10 do nawet 4 w nocy i co jakąś godzinę sprawdzam czy są jakieś nowości na forum. 
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Niestety nie ale jak było napisane w moim przywitaniu myślę że zostanę tu na dłużej więc na 100% nadrobię to wszystko. 
Coś o sobie: Nazywam się Dominik i mieszkam w okolicach gw, jestem prostym, młodym chłopakiem który spędza dużo czasu z bliskimi i lubi pomagać oraz współpracować. 
Doświadczenie: Byłem kilka razy adminem oraz 1 raz w ubt w csgo oraz w css.
Dlaczego Ty: Ponieważ praktycznie całe swoje dnie jestem na forum chyba że pracuje ale to czasami jak mam co robić. 

Chciałbym również się do czegoś przydać skoro planuje zostać na dłużej to chcę w jakiś sposób pomóc osobom na sieci oraz na serwerach w ich pilnowaniu. 

Edytowane przez meaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...