Skocz do zawartości
RANDOM

 pozytywne Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: RANDOM
Godzina, data zdarzenia: 08-21-19  21:22

Mapa: nie pamiętam 

STEAM_ID / IP: 188.114.75.245
Uzasadnienie: Odwołuje się od perm bana na serwerze Multi-Head.pl [ARENA 1VS1] ,  ponieważ dostałem go za nadużywanie mikrofonu i teraz nie mogę grać na innych serwerach multi hed .Wolę dostać bana na serwerze Multi-Head.pl [ARENA 1VS1] na np. 99999999 minut niż perm bana , bo serwery multi hed są najlepsze i teraz grać na innych nie mogę.

sorka że tak napisałem nie zrozumiało ale nigdy takiego czegoś nie pisałem . 

 

edit : napisałem dopiero dzisiaj ponieważ nie umiałem napisać odwołania i dzisiaj mi pokazał kolega jak to zrobić 

Edytowane przez RANDOM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czas na odwołanie minął, ale @aquax zajrzyj tutaj, ponieważ kolega dostał bana permanentnego za nadużywanie mic/chat..

@QARV!K możesz mi wyjaśnić, dlaczego dałeś bana permanentnego graczowi, za nadużywanie mic/chat?

@No Pr0blem

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, WaRninG1 napisał:

Czas na odwołanie minął, ale @aquax zajrzyj tutaj, ponieważ kolega dostał bana permanentnego za nadużywanie mic/chat..

@QARV!K możesz mi wyjaśnić, dlaczego dałeś bana permanentnego graczowi, za nadużywanie mic/chat?

@No Pr0blem

TEŻ tego nie rozumiem jak już powinien mi dać perm mute i gaga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, RANDOM napisał:

TEŻ tego nie rozumiem jak już powinien mi dać perm mute i gaga 

kolego poczekaj na wypowiedz admina i aquaxa. A jak juz piszesz dodatkowo odpowiedz to polecam Ci edytowac /edit. ze wzgledu na to ze zrobi sie zbedny spam a Ty przytulisz ostrzezenie. Poczekaj cierpliwie na wyjasnienie sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wniosę swoje zdanie do tego tematu.

Moim zdaniem admin powinien zostać ukarany w postaci ostrzeżenia w dziale admina. Powód jest tego taki, że troszkę nadużywa swoich uprawnień. Admini my powinniśmy trzymać graczy przy sobie. Przez takie banowanie gracze od nas odchodzą.Gracz powinien dostać UB. 

ostateczną decyzję podejmie @aquax

pozdrawiam.

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, odrazu mówię że nie daje nikomu perma za Micro... Być może był to missclick z mojej strony za co bardzo cię przepraszam. Jak napisałeś było to 8 dni temu więc nie pamiętam komu wtedy dawałem bana jeśli już byś miał go dostać to np: na 30min. Mogłes napisać odwołanie jeszcze w ten sam dzień wtedy może bym wiedział coś więcej a na chwilę obecną to wszystko co mam na swoje usprawiedliwienie i jeszcze raz przepraszam za dość duży błąd z mojej strony ? Pozdrawiam ☺️

EDIT: Może faktycznie to co napisał No Problem ma sens i Random powinien dostać ub... 

Edytowane przez QARV!K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...